IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Границата на компромис във властта е съдебната реформа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
"Корпоративна търговска банка е жертва на една позорна кампания, организирана от политико-икономическия кръг на ДПС", казва банкерът Василев, който се крие в Белград."Целта на кампанията беше да доведе банката до изкуствена несъстоятелност, за да се придобият активите й на атрактивни цени, както и да се стопят няколко дълга."Според Василев това се случва благодарение на политици и ключови фигури от българската прокуратура, които обслужват частни интереси.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
КВО СТАНА БАЦЕ? ОПРАВИ ЛИ ЮЖЕН ПОТОК?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До политологСигурен ли си ,че си се събудил ?
отговор Сигнализирай
8
политолог
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 10
Другари , каквото и да правите едно вече и на децата стана ясно . БСП и ДПС и ДС и КГБ са впрегнали всички сили да свалят кабинета на Борисов , защото той е заплаха за статуквото такова каквото е в тяхна полза . Ето някои съвпадения:- Путин обвини България за ЮП и даде сигнал за действия в България , Петко Сертов изчезна , Съдия беше блъснат на пешеходна пътека , КНСБ организира протести под егидата на БСП , и още много други . Това могат другарите това правят , превратаджии .
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
НЯМА ДА ИМА РЕФОРМА В СЪДА ПО МЕРАК НА КЪНЕВ.
отговор Сигнализирай
6
непукист
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Делян Добрев "Време е да се захванем и с шистовия газ." БЛИЦ от 07:43м.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 14
Вижте колко простотия струи от коментара на 4 . Как с такива *** *** може да стане държава-никога . Между другото те всички червени *** са такива .
отговор Сигнализирай
4
БГ
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
В голяма обърквация са изпаднали тва улравляващите,чак и мен ме объркаха.Като не ги слушам,съм по.ориентиран;
отговор Сигнализирай
3
За извънбрачните
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
"Настигнахме скандинавците", ама 40 г. по-късно. При тях,към 1970-1975 г. половината от новородените са били извънбрачни.Това е последица от идеологията на хипи движението. Тук са представяли това движение за слободия, но то е имало някои идейни плюсове, които са били актуални за онова време.У нас днес е друго. Основните производители на извънбрачни деца са направили от това бизнес - лапат от надбавките и не работят.Работещите и учещите бълг. младежи нямат време и пари за сватбени тържества.
отговор Сигнализирай
2
непукист
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Как би трябвало да се разбира "границата на компромис" ? Компромис в името на цялостна реформа или компромис между тях за удобна реформа ?
отговор Сигнализирай
Новини