IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За Бокова – аплодисменти! И скандал, предателство...


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Ето на!
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Е, затова сме на този хал! Ярък пример за Съединението, което правело силата....Ха ха ха! Вдигнете си дебелите туловища, излезте пред сградата и прочетете какво пише над входа!!! След това се засрамете! Защото Бокова все нещо е дала или направила за България и още повече извън нея, но вас ви храним, за да ни срамите и излагате където се появите.
отговор Сигнализирай
22
Умерения
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 10
Бокова е безспорен фаворит. Дано злобата и завистта на сънародниците й не стане причина да не бъде избрана....Ако това се случи, Бойчо да си дава оставката!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Децата и са в САЩ! Човек се бори за бъдещето на децата си! Крещят за Русия , а я унищожават.
отговор Сигнализирай
20
Жибор
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 21
Микаил Михов нека да каже честно: за България ли се е загрижил,или за рускоориентираната комунистка Бокова??
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 22
Жената сигурно има качества но прави лошо впечатление срещата и с Путин. Явно госпожата работи за бензиностанцията.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Как кой? Роска, Цонка, Генка... и други такива, дето им се смеят и малките деца. Това са достойни кандидатури за достойната ни страна. Не сме дорасли за друго.
отговор Сигнализирай
17
анонимна.
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
За 6. Не зависимо кой сте качете и вашата физиономия за да я видим и ние да определим вашите външни качества .Може Вие да приличате на тасманийски дявол.Знае ли човек.?!!!!!!
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Е КАТО НЕ СТАВА БОКОВА, ТО КАЖЕТЕ КОЙ СТАВА И ИМА МЕЖДУНАРОДНА ПОДЩРЕПА ДА ОГЛАВИ ООН ?
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 11
ау с каква скорост се метнаха тука разни от нейното котило, завист било, не била се отрекла от миналото си видиш ли...
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 22
Кой да подкрепям бе, тая ли? Пребоядисани номенклатурчици навсякъде, срам ме е че това нещо е с български корен!
отговор Сигнализирай
Новини