IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Плевнелиев от Украйна: Не признаваме референдума в Крим


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

293
(-_-)
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Иначе бяхме първи в признаването на Македония и ред измислени държави.. Господ да пази България!
отговор Сигнализирай
292
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
До Жалък РЕЗИЛТи си жалък резил, който фалшифицира българската история за да угоди на една чужда империя. От твоя РЕЗИЛ по голям няма.
отговор Сигнализирай
291
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Русофобите са решили да громят Русофилите с бръмбари, арести и убистваДа живеят Евроатлантическите ценностиДемократичната толерастияСлугинажа към тайните служби и Репресивният Политически Апарат Да живее демокрацията в Обединена Свободна България и Европа
отговор Сигнализирай
290
Жалък РЕЗИЛ
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Подготвят пореден "Златен скункс" за Плевнелиев заради гаф с цитиране на измислици за Левски.Очевидно президентът изобщо не си дава труд да проучи нещата, за които говори.Преди 3 дни пред Народното събрание президентът на България си позволи да цитира Левски, но гафът, който сътвори, е по-голям дори от гафа с Колорадските планини в новогодишната му реч. "Нека винаги помним и следваме Апостола на свободата, който искаше да се освободим сами, а не някой друг да идва да ни освобождава, защото "който ни освободи, той ще ни пороби".Това бяха точните думи на Плевнелиев, извадени от фалшиво писм
отговор Сигнализирай
289
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 30
България както винаги през последните 150 години е разделена на патриоти и русофили. Гордея се че Плевнелиев е първия български президент патриот!
отговор Сигнализирай
288
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
ами предполагам,че съвсем скоро и германците ще станат русофили...или мюсюлмани ;)
отговор Сигнализирай
287
до 424
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 21
Движението русофили е съставено от 5% продажни мекерета-политици и 95% изтрещели дековци и баби които с всяка година намаляват по ..........разбираеми причини:))
отговор Сигнализирай
286
б-г
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Плевналиев като казва признаваме кого ли има в предвид? Сигурно страда от раздвоение на личността щом говори за себе си в първо лице множествено число.
отговор Сигнализирай
285
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 11
До до президентаРусофила като няма аргументи започва да плещи глупости от сорта "Вие защо биете ***".
отговор Сигнализирай
284
до президента
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Ние пък не признаваме самопровъзгласилата се Турска Кипърска република и да ме викат за каквато и да е награда няма да отида там.Кой те прати пък тебе в Украйна да бръщолевиш глупости?А Крим винаги е принадлежал на цяла Русия,и така ще бъде.А за уточнение не съм руснак,а българин.Обичам си историята и се срамувам от вашето управление.
отговор Сигнализирай
Новини