BGONAIR Live

Президентът на ГЕРБ – известен, десен. Полът ще го издаде…


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
ЦК на либерастите
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
От Бункера в Южния Парк най-много да ни назначат пак либерален туркофон за президент!Вероятната кандидатура е острието на Светоната Банка и потомка на *** - Сталинка Георгиева!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Другарю ти да не би преди десети ноември дали си ги избирал вождовете във НРБ. Нали от Кремъл ги назначаваха
отговор Сигнализирай
21
маг
преди 10 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Тия от герб и Митьо Пищова да издигнат винаги ще се намерят балъци да гласуват за тях
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Изберете жена за президент и на всеки 28 дена и отдавайте чест!
отговор Сигнализирай
19
gost
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Докато политиката и музиката са едно с музика не мисля да се занимавам с ни едното срамно и жалко стана да се смесва едно с друго единия от шоумен ще го правим президент друго малоумие за кмег се натиска е къде са нормалните купони идеш да пиеш една напитка простотии проста държава *** народ
отговор Сигнализирай
18
маймун до маймуня
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Защо мислите на Пълванов разрешиха да участва с нова формация в политиката.Случайно?!Айде холан, моля ви се.10 години послушно изпълняваше чужди заповеди,разтягаше локуми за голям шлем и прочие.Защото ако имаше желание,10 г са доста дълъг период.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Кристалина ? НЕ ! НЕ ! НЕ !
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аре стига с глупости !
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Хубавото на демокрацията е, че когато не върви можем да ги менкаме. Десни ни управляваха, не вървеше, сменихме ги с леви - катастрофа! После пак си сменихме се десни - бедствие! Пазарният капитализъм и "демокрацията" са най-съвършената система, защото народът е свободен а избира - или беднствие или катастрофа - свободата Санчо, е най-висшият дар който Бог е дал на хората.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Който и да е,президентът ще има една функция-надзирател над робите в колонията.Когато те хвали г-н Рубин,значи нещата не отиват на добре.
отговор Сигнализирай
Новини