IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Парламентарни патаклами за главата на един висш полицай


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
действа
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Аз незнам кмета що е на свобода още!?
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
на тази *** държава и прилича гей - министър председател.
отговор Сигнализирай
10
:)
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 2
Сега да разследват дали твърденията на пияницата от Агромах са истина :) Може пък наистина да е имало любов между Биби и кмета на Симитли. То в днешна България, това е нормално :) А иначе, шефа си е за уволнение и случилото се е политическа репресия. Едно време така затваряха, като псуваш Тошко Живков от село Правец.
отговор Сигнализирай
9
чишшшшш
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Кой кого ..ал не е толкова важно!Всеки ден някой някого на.бва! По важно е че въпросният бг-бизнесмен /Ебачев/ се е самозабравил! Решил си човекът, че всичко му е позволено! Ама сега ще види поръчка през крив макарон и на всичкото отгоре завлече и "инджинера" от АПИ. Ама нали са се увъртолили като прасета у л.***, хак им е сега и на двамцата, пък ако може и госпожа четвъртити *** и тя да налапа кавала, ха дано ама на дали, както се казва по-този край!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Мали, ония по пияни взе че се издаде...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Тая дърта комунистка,кво прай на снимката?Поне сложете и Цецка Цачева и двете се били колежки !
отговор Сигнализирай
6
селтак
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ако е одил о той на такава спфра кат тез момчета от клипа няма как да не са го...! Щот тия македонци лат сръбнат незнаят ко праят!
отговор Сигнализирай
5
Киро кофражиста
преди 9 години
Харесвам 43 Не харесвам 2
и аз нищо не разбрахкмета на Харманли е**л премиера, шефа на фирмата пиян, началника на полицията бил виновенпък Кирил Добрев от БСП бил недоволен що е**ли премиера пък не е**ли него
отговор Сигнализирай
4
симитлийския кмет
преди 9 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Сега неможах да разбера дали съм го ... или не съм ...! Експертиза и проверка трябва!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
За да ти уредят обществена поръчка се плащат тридесет процента,на някой некадърник на държавна хранилка. В последно време се говори че говорителката на Ердоган взела да наглее и искала направо петдесет процента. Този явно е спрял да се отчита и затова му пратиха де що има хрантутник да го проверява, включително и танцьорките от балетошуробадженакорушветчийска формация ДенС,които проспаха обира на банката,ама щом асфалтовата кокона нарежда нещо те изпълняват. Ей го и сега, псувал го бил,ми що не?
отговор Сигнализирай
Новини