IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Златева с личен отказ на Борисов, не искала и да е еврокомисар


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Тато из Правец
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 10
Кой нормален човек ще иска да работи с еднокнижец !!!/ ,, Винету,, /...
отговор Сигнализирай
21
Активист на БКП
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 6
Тиквун се прави на хитрак !!! Та после БСП да е виновна за провалът му...
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
И аз отказвам да съм еврокомисар.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
До Анонименче ЕС и САЩ единствено те могат да възпрат настъплението на радикалния ислям ,ислямската култура и ислямската цивилизация в Европа!!!Виц?
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
БСП имаха 39 депутата в предишния парламент, сега с Нинова имат 80. Как смята Борисов да изкара цял мандат?
отговор Сигнализирай
17
дедо Ташунко
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 4
Убеден съм, че Лилето ще се издъни отвсякъде, ако ще да има екип от 20 човека. Как е възможно хора като нея без никакви качества, да са готови да заемат всяка висока длъжност, която им се предлага в държавата? Хубава събота и неделя на всички тук и нека не се афектираме. Корабът потъва нормално.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 31 Не харесвам 3
За Мутрьо ще става все по-трудно да намира свестни хора. Всеки го познава и знае, социопат е, българомразец, зависим от Меките китки на ЕС, техен верен слуга. Няма да се замисли да напълни държавата с аллахакбаровци, да вдига цени на лекарства и храни, на тока и газа, за да покрие кражбите от които прибира тлъстия пай. Никой не иска да носи вина за разрухата която причини на България. Защото утре той ще обвини всеки друг но не и себе си.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 15
Нинова на завряния зет или ДП ще престане без да и мигне окото. Болшевишка работа. Като се има предвид, че комунистите скоро няма да дойдат на власт, тази какво очаква като редови комунист.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 27 Не харесвам 5
Само продажните душици се съгласиха да бъдат с Рапона. Умните разбират, че с него до никъде. Само лъжи, измами, обедняване на българина, продажност и ограбване от всеки и всичко.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
Браво на това момиче!!! Да си еврокомисар с висок коефициент на интелигентност и един австралопитек да се опитва да те командва, говори за достойнство! БиБитко е еднокнижник, бандит и при::мат, кой може да търпи такава грешка на природата да ти нарежда? Правилно е преценила жената, това в нетърпим, алчен, подъл, страхлив и продажен човек. И никога не е виновен.БиБитко няма кадри, видимо е. А от вчера с Ентелектуалците ПатрЕотите положението му е кофти. Импотентно управление,сбироток, интересчии.
отговор Сигнализирай
Новини