IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нинова с писмо до Борисов: Иска паметника "Бузлуджа"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

46
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
Значи *** пак почва с приватизация?
отговор Сигнализирай
45
БСП-жалка
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
БСП собствената си чиния на Бузлуджа не могат да оправят, пък щели България да оправят. Кой луд ще им повярва ?
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 8 Не харесвам 21
Добре де, кака Кори му пише писмо но той като не може да чете, как ще отговори? Ако седне да и пише, поне да видим какво е написал и как, за да се посмеем.
отговор Сигнализирай
43
смехурко:))))))
преди 8 години
Харесвам 18 Не харесвам 5
До коментиращите БКП е партия обвинена в геноцид и обявена извън закона .Може ли БСП да се обявява за наследник на нея и да претендира за символите и.Правова държава в Европа ли сме или не .Можели последователите на нацизма да се боядисат в социалисти и да претендират за техните символи .Дали ще го допуснат това и да участват във властта с ново име Има ли Гл прокурор и прокуратура да се само сезира изводите си направете сами и после кометнирайте
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
До 111Партия се пише с главно П, Има една партия а другите са сателити!
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Нинова,напиши писмо до Борисов с адекватни,реални и подплатени с икономика и математика предложения,за да спасиш България,а не паметника !
отговор Сигнализирай
40
Пенсионер
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
Качете се на тази летяща чиния всички вкупом от Изпълнителното бюро на БСП воглаве с Нинова и се пръждосвайте по дяволите където и да е, само да е по-далеч от България, а защо не и от планетата Земя!
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Нинова ако иска летящата чиния на "Бузлуджа" трябва да я купи от българския народ защото е построена с парите му.Но те цоцилистите нали са свикнали всичко да си вземат безплатно и наготово та затова е тази наглост.Нинова плати-вземи.Сега е така.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 12
Идеята не е лоша, при условие че се прехвърли на партия на която е символ то партията ще си поеме издръжката и ще бъде ремонтиран, а в момента на държавата не е приоритетен проект, но на бсп може да стане.Така се запазва паметника и като цяло народа печели.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
там да се провеждат учения на НАТО докато трае събора н социалистическите ***
отговор Сигнализирай
Новини