IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Офертата за F-16 отпада, ще бъде "Грипен" или "Юрофайтър"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
"То на тебе щи се доплачи , Турция като докара над София 20 Ф16 ...И трябва да се бранш с некво Волво правено от НЕ ВОЕННА държава :))"Tова изобщо няма да се случи, така че най-добре си поплачи малко да ти мине. :D
отговор Сигнализирай
33
Гледал филма през 86
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
В интерес на истината самолетите на "добрите" в Top Gun са F-14A.
отговор Сигнализирай
32
:)))
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 11
Трябва да вземем Ф-16, защото е по-добър и от Грипена и от Юрофайтъра. Освен това онзи ден Шойгу напълни памперса точно от Ф-16.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Гледам пак се изказват супер компетентни мнения...Ф16 е прекрасен самолет, но вече е морално остарял. Добре е, че офертата за него отпада. Истината е, че което и да вземем между Грипен и Юрофайтър все ще е по-добре. Предвид целите за които ни трябва Грипен е една идея по-подходящ. Миг 29 няма как да ремонтираме, избийте си го от главата! Всичко е въпрос на преговори и цени, но нова ескадрила самолети ни трябва спешно!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
До 19То на тебе щи се доплачи , Турция като докара над София 20 Ф16 ...И трябва да се бранш с некво Волво правено от НЕ ВОЕННА държава :))
отговор Сигнализирай
29
бдинец
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До 15 Ако имахме политици ,като в Швеция ,нямаше да загубим нито една война,/защото нямаше да участваме/и нямаше, и да има комунизъм.Пък голяма работа ,че независило от Швеция ,,световният ред".
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
до 27 Баба ти е летяла в Tоп Gън на F-18, ***!
отговор Сигнализирай
27
Вот дъ фак
преди 8 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Който и да изберем все тая , не вярвам с 8 самолета да възстановим България от времето на Иван Асен II .
отговор Сигнализирай
26
до 25
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 8
В Топ Гън е F-18
отговор Сигнализирай
25
Крадат МИЛИАРДИ
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
СПрете да ХАРчиТЕ Предвидени за ограбване от народа десетки милиарди за НАГЛО НЕНУЖНИ ПРЕСТЪПНИ И КОРУПЦИОННИ ПРОДЖЕКТИ..НАД 5 000 000 са без доходи За оцеляване вкл АРМИЯ И МВР..НАд 2 900 000 са БЕЗ НИКАКВИ ДОХОДИ
отговор Сигнализирай
Новини