IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов мислел за по-високи заплати. Но не и под натиск!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
фактите са си факти
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 16
До стига глупости беНасилия към обикновените българи е нямало ! Насилия е имало към хайдутите които под руско влияние се опитвали да разрушат османската империя ! Обикновените българи са си живеели с българските си имена ,не са били насилствено потурчени ,нито пък са били убити затова ,че не желаят да се потурчат ! Дори са имали права на собственост ,религия ,майчин език ,училища и много други !
отговор Сигнализирай
52
стига глупости бе
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 21
Турците ни колили и бесили 500 г. ! Ако беше така днес нямаше да ни има !Естествено ,че през различни периоди е имало някакви насилия ,но не чак такива каквито се описват в нашите филми като -Време разделно ,Козият рог ,Под игото и др. !Ние по природа сме си такива ,обичаме да преувеличаваме !
отговор Сигнализирай
51
е
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Мислил...и нищо не измислил...Нищо да е, ама качествено да е...
отговор Сигнализирай
50
Българин
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Ние българите сме много свесен народ, но ни идват кофти политици, това е проблема. Требе да ни дойдет свесни политици да ни дават големи заплати!
отговор Сигнализирай
49
Частен бизнес
преди 7 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
В частният сектор (откъдето идват парите за всичко в тази ***), пари даваме за свършена работа. Полицията не може да се похвали с нищо качествено и трябва да се помисли за уволнения и намаляване на заплатите. Откъде-накъде аз ще бачкам по 14 часа на ден и щя плащам огромни данъци, за да може някой да си клати краката и взима пари? Ако приложат закона и защитят хората, аз ще съм първия, които ще ги защити и ще излезе с тях да протестира за по-високо заплащане. Но засега.... НИЩО!
отговор Сигнализирай
48
Оруел
преди 7 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
47
:)
преди 7 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
1. Полицията не заслужава и сегашните си заплати. Тези хора не вършат нищо като хората. Анархията е пълна и вината е тяхна. Има 10-15% читави хора и при тях, но под вещото ръководство на мафията ГЕРБ, те не могат да направят нищо. 2. Тиквун е жалък ***, който се прави на мъж, но ще даде увеличението, защото между него и народната любов е само полицията. Никой друг. А той е страхлив до безобразие.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Абе като го гледам какъв е мислител, направо е готов за главен редактор на списание Овча мисъл.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Страх ли го е от натиск
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
заглавието трябва да се чете : ГОРЕЩА НОВИНА :ПРЕМИЕРА МОЖЕ ДА МИСЛИ !
отговор Сигнализирай
Новини