IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ГЕРБ до Добрев: Остани в политиката и се бори срещу злото!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
До браво
преди 8 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Хич не е обнадеждаващо това, че разобличили един! В предишния кабинет на Борисов се знаеше за всичките им кражби и делавери. И какво се промени? Нищо. И пак ли са на власт? Пак са. Няма никакъв повод за радост.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
баси и връзкарската държава ако не връзки подкупи Не сме се виждали . Не се знаеме .
отговор Сигнализирай
91
Smurf
преди 8 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
О боже боже светлия борец срещу сатната.
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Малейй... що цифки, сълзи и вопли за някакъв, га че великомъченик, светец сущий се отказва от библейската си мисия да бори злото! Вените ще си режат ли?! Ей, да внимават само да не му завиди Баце, тези реакции Той ги иска само за себе си!
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Може наистина да е забъркал по-голяма кашата, щом така си тръгва, но няма да остане покрито. Българя е малка и всичко се знае.
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
А Мишо Бирата и Ваньо Танов кой ги ликвидира след оня чудовищен скандал, така бързо заметен под килима от медиите.# КОЙ ???
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
- дай, некой човек да се уредим ... - не се познаваме !
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 22
Комунистите с Йончева начело таман се зарадваха, че омразния враг аха и ще си отиде и то какво става сега - пак напрежение и несигурност...Ако наистина всичко, изписано срещу тоя човек е вярно, тогава БСП трябва да го поканят за свой депутат - нали точно такива хора търсят...Ако толкова викат срещу него, просто няма как да е заради корупция след като тази партия превърна цялата държава в " роднина - милиционер" Друг е въпроса, че избора в Бг. се свежда до ГЕРБ - БСП, което е истинско бедствие.
отговор Сигнализирай
85
БРАВО
преди 8 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Вече има Надежда за България .Един от *хората* на Високо Ниво в Властта които Организират Корупцията , за което говорим от 1989 година , е Изобличен .Надявам се че няма да се спре дотук .ГЕРБ - София го *Подкрепят* за извършеното ?Прозрачно е - ГЕРБ - София се страхува че ще се случи ефекта на Доминото .
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 8 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
видяхте ли за какво сте гласували
отговор Сигнализирай
Новини