IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нинова уверена: Аз съм алтернативата на Борисов!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

303
Буфер
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Предлагам да и издигнем алтернатурата за министър председател.
отговор Сигнализирай
302
Ел
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До АнонименВерно е че решенията ги взимат демократично. Даже и Пеевски участва с мнение.
отговор Сигнализирай
301
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До АнонименНе ме интересува дали са били кадър или не са били на БКП,а дали са достатъчно способни да управляват,дали имат житейски+работен опит и образование подходящо за политик.
отговор Сигнализирай
300
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 11
Нямам нищо против Нинова,но ако превърне партията в лидерска,ще загуби,хората не обичат диктаторски партии,затова и герберите ще паднат,затова паднаха и костовистите.И да махне тоя нов редактор,който пише за марихуана,като по тоя начин злепоставя БСП.И да върнете Станишката,даже може и той да поеме управлението,той не е диктатор и решенията се вземат демократично.
отговор Сигнализирай
299
Алонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Тук във форума явно има интелектуалци от класата на Добри Терпешев / най-простия/ управленски кадър в БКП.
отговор Сигнализирай
298
TT
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Нинова , ти можеш да бъдеш алтернатива само на Баба Яга...
отговор Сигнализирай
297
До 306
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До До 306Големият проблем е в хората които им симпатизират и ги вкарват във властта всеки път.Те може да са гадове но не са луди. Дават им властта, сядат и ядат.
отговор Сигнализирай
296
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 5
ОП,БСП,Дончева,Първанов в коалиция на следващите избори е добра комбинация.
отговор Сигнализирай
295
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Няма алтернатива на никоя партия от друга такава,защото всички партии са просто пипала на Октопода Партийна Система!!!А тя от своя страна е едно от пипалата на Световната Партийна Система,която от своя страна е екзекуторът(изпълнителният орган) на Световния Банкстеризъм!Така,че може да си дрънкате по форумите и си избирате алтернативи на управляващите партии,измежду другите,А ВЛАСТВАЩАТА ПАРТИЙНА СИСТЕМА,ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ДА СИ ВЛАСТВА,докато има наивни "човешки" стада!
отговор Сигнализирай
294
Vans
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
От едно и също мухлясало тесто са месени и двамата. Цял народ го яде обаче...
отговор Сигнализирай
Новини