IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сидеров с упрек: Съжалявам, че ВМРО тръгна да разцепва Патриотите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
хахо
преди 6 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
тоя *** постоянно се продава навсеки които плаща но винаги обвинява другите да се маха от политиката е наи добре за българия
отговор Сигнализирай
34
sorry
преди 6 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Не сте разцепени от ВМРО.Нацепи ви Б.Б. и то яката!
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Едва ли ще изкарате. Аман от изпърдяни побеляли старци. Трябват ни млади, знаещи, нови лица. Цялата тази *** трябва да бъде изметена и ще тръгнат нещата. 30 години са това, няма край.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Parijanov obesihte li go?
отговор Сигнализирай
31
РАБОТНИК
преди 6 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
До МайтапчияСУПЕР ОЦЕНКА
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Е то тази шантава коалиция просто трябваше да се разпадне. Не може всеки да мрази другия и само заради кокала да са заедно.
отговор Сигнализирай
29
чарли
преди 6 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Г-н 300 лева минимална пенсия гледа много ядосано.Баницата се изплъзва.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
ДПС никой не може да ги измести те си имат твърд електорат, което Вие го нямате наредихте се на това място само заради лъжите за минимална заплата и пенсия , но тази грешка хората няма да повторят . Ще ви изтърпят да лапате още 2 г и отивате до реформаторите
отговор Сигнализирай
27
Майтапчия
преди 6 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Ей ги наш'те трима патриотипатриоти,патриоти-кръгли и***ти!Краси,Волен и Валери,е нема таквиз лицемери!От приказките им празнисамо народът се дразни!Коалиция Орел,Рак и Щука,айде бегайте от тука!Всеки взел се за орел,но по рачешкият път поел.Единия парички от паспорти тръска,другия на границата баби блъска,а пък третия мин.дилпред клекшопа стана за резил!Синя каска,Златен пръст и Шумомер-всички до един сте за кашмер!Айде сбогом де**ли,вее не сте ни мили!
отговор Сигнализирай
26
До V
преди 6 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Аз не виждам нищо срамно в тези имена. Турците са давали прякори на майстори, занаятчии и търговци, та от там е тръгнало, като фамилно име. Пра Българите също имат тюркски и персийски имена(поне такива ги водят по произход, защото така в прието) . В древността много народи, дори и от различен етнос са взимали езика на техни съседи. Ние носим също гръцки, латински и славянски имена. Иван не те прави испанец, въпреки че и те го имат.Георги е гръцко име.
отговор Сигнализирай
Новини