IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

3 ленти, 3 надлеза... МС даде пари за Южната дъга на София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Аха
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 6
Не се занимавам с пътно строителство, но вие съвсем го взехте за мезе този път. Като толкова лесно и евтино се изгражда нов водопровод, канал, газификация, 4 пътни възела, заповядайте и го направете. Аз съм най- големия критик на всичките безполезни търтеи в парламента, но за да изказвате такива мнения не си имате и понятие от строителство, а може би и от нищо друго освен лентяйстване.
отговор Сигнализирай
19
Математик
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
144 598 366 / 6,08 = 23 782 625,99 лв./км24 милиона лева за 1 км път?! От платина да беше, нямаше да е толкова много!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
За толкова пари + вече дадените за сега построената отсечка, в Австрия или Швейцария, щяха да са направили тунел под Витоша, директно от Църна Маца до колелото за Перник.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
23,8 милиона лева на километър, а в САЩ на километър струва под 1 милион.
отговор Сигнализирай
16
Подлогин
преди 6 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Ние асфалт не ядем , дайте ни КТБ та и да фалираме
отговор Сигнализирай
15
Опор точков
преди 6 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
А защо не ги дадохте за партийно субсидии тези пари ?? Има партии които гладуват ,делят от залъкъ си за телевизия
отговор Сигнализирай
14
Цанко
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Това добре, ама каква връзка със а.м. Струма ? Целия трафик ше се набие на Бояна и там край, този етап ще е ключов. Сега ше се премести тапата само
отговор Сигнализирай
13
Victimized
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
До 13 За по малко пари правят тунели и магистрали в Норвегия ве приятел, там сигурно са на 300 евро месечна заплата нали?
отговор Сигнализирай
12
един друг
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 21
До всички питащи "не е ли много": ами не е много, защото работниците, които ще работят ще работят на обект в София. Те са дошли тук за да получат по-висико заплащане. За да го получат се получава, че и себестойността е по-висока. Какво не ви е ясно. По същата причина и жилищата тук са по-скъпи. Просто заплатите на работниците са по-високи. И понеже и жилищата са по-скъпи от там и наемите са по-високи. Само с питане се занимавате по цял ден. Нещо да свършите ли?
отговор Сигнализирай
11
iceblast88
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
До ДреЩе видите тоя път колкото ние видяхме магистрала Русе - В. Търново! Ще си виси в проек 30г.+ и по време на избори ще ви вадят прашасалата папка да ви я развяват пред очите, че уж нещо ще се прави. Ама пък и вие все пак сте София, може пък и да се случи преди да се родят правнуците ви! При вас поне нещо от дъжд на вятър се случва, я на някои дупедат ще му е писнало да кисне по задръстване, я някои от родата на Тиквата ще му се обади и ще му се примоли за тоя път и ще стане, някога!
отговор Сигнализирай
Новини