IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Държавата не се провали с поста в ЕК, преговаряхме за МВФ!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Боце, най ни подхожда да си имаме еврокомисар по "Бедността и мизерията"
отговор Сигнализирай
23
Професор
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 24
Бойко, не се предавай народа е зад теб и те се подкрепя мачкай комунистите!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Абе чудя се защо всички гърбели гледат наострено и лошо като есесовци!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
"Премиерът добави още, че са оценени традициите на страната ни в тази област и мозъците, които имаме." :)
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
а така танту за кукуригу. какви са тези кръчмарски сметки бе? защо не се назначават хора които знаят и могат а им гледат в паспортите и под полите преди назначение? като е договраяне като на пазара шо не взе да преговаряш за някакви смислени ивнестиции в скапаната ни държава ами преговаряш за шефско място за другарката Сталинка бе? защо бе тиквеников? кога ще го ****** този каунец бе?
отговор Сигнализирай
19
Шенген
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 3
Боядисахте ли бараката 10 години минаха!?
отговор Сигнализирай
18
проко подрисоф
преди 5 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
мацката на снимката горе в работна поза. представяте ли си този как ги строява всичките пачи една до друга - политичка, журналистка, активистка, политичка, журналистка, активистка и им се празни на мутрите в работно време. ай лелеле .а онези мишоци НСО гледат и лъскотят пичленцата.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Ама той къде видя "образование"? Ресорът е Иновации и младеж! От колко години се говори, че тук завършват функционално неграмотни!?
отговор Сигнализирай
16
мишо бирочето
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
а така танту за кукуригу. какви са тези кръчмарски сметки бе? защо не се назначават хора които знаят и могат а им гледат в паспортите и под полите преди назначение? като е договраяне като на пазара шо не взе да преговаряш за някакви смислени ивнестиции в скапаната ни държава ами преговаряш за шефско място за другарката Сталинка бе? защо бе тиквеников? кога ще го обесим този каунец бе?
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Хубава снимка, тиквата, земетръса и нискочелия етелегент. Като първия и последния са прочели общо на ян бибиян корицата до половината.
отговор Сигнализирай
Новини