IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сидеров зове Борисов за "улично действие" срещу кабинета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Понеже Бойко Борисов разправя, че няма да влиза в коалиции с БСП и ДПС още от сега мога да ви кажа, че лъже, защото на 2-ри тур в Разлог един кандидат за кмет на име Иван Конвод беше подкрепен от БСП, ГЕРБ и НДСВ. Така, че разберете, че и Бойко е същият като Костов, Виденов, Царя и т.н. Просто в момента все още цари еуфория около неговото име, но поеме ли управлението на страната и на него ще му се видят кирливите ризи. А Сидеров, който постоянно повтаряше, че е против мутрите и престъпниците именно в някои градове в листите на Атака имаше хора от тази сфера. Така, че и двамата - Борисов и Сидеров - и двамата са лъжльовци!
отговор Сигнализирай
35

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Георги, май нещо си се объркал моето момче - ако говорим за сензации и светлини на прожекторите - мисля, че б.б. няма равен в това отношение - само че ние избираме кмет, който да е грамотен и да управлява града, а не статист, изпълняващ ролята на бос на мафията и спасител на човечеството едновременно
отговор Сигнализирай
34
Георги
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Здравейте умници и подкрепници на Бойко!!!Само искам да ви питам при миналите избори сигурно сте подкрепили НДСВ нали? ......."Бойко, че е мутра - мутра си е. Но поне човека се държи сериозно и има някакво достойнство и чест. Дори и да краде.. кой не го прави :), пък и то не е кражба да назначиш фирма на твой познат.. парите се въртят между приятели - нищо ново :).А ако не е Бойко кой да слушаме - Волен Сидеров ли ?! Той горкия незнае къде се намира, на него дай му сензаций да прави. Живее в някакъв негов си свят - изтрепване на ромите, сваляне на правителства с "улични действия"... както се казваще - "Звездите ми го говорят", явно и на него звездите му говорят.. В сегашното правителство има доста кадърни хора и доста от тях ги вкараха от НДСВ. И според мен точно подръжниците на ГЕРБ са млади и интелигентни хора, не обременени с глупостите който са ставали досега. Аз мисля, че такива хора трябва да ни управляват. Всики политици от "старата генерация" (тия от преди 15години), мислят по друг начин.. трябва да се бракуват :).А за Волен.. отново казвам, той не е човек който заслужава дори обществено внимание. Слушал съм го.. той дава някакви решения, който идват на ума и на най-простия човек, само че нещатата не са толкова прости :)
отговор Сигнализирай
33
Bio
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Все си мислех, че времето на "уличното действие" е отминало през далечната 1997 година, но явно се лъжа. Учителския протест го доказа. Сигурен съм, че от ЕС много ще ни се зарадват на "демократичните" и "цивилизовани" методи за сваляне на едно правителство. Браво на Волен!!! Сега само и евро - депутатите му трябва да вземат подобно становище в Европейския парламент и директно се насочваме пак към третия свят, където ни е мястото!!!
отговор Сигнализирай
32

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Siderov kazva verni raboti, no niama kak naroda da mu poviarva s taia semeina firma " Ataka "
отговор Сигнализирай
31
!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Сидеров зове Борисов за "улично действие" срещу кабинета" - TОЗИ СЪВСЕМ ИЗПЕРКА :):):)@
отговор Сигнализирай
30

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тоя Болен Сидеров още ли не е в затвора бе... Нали беше голям патриот защитаващ интересите на обикновенния гражданин.. Защо не влиза в затвора.. Стреля по хората по магистралата, засича колите им преследва ги пука гумите им.. Кара хора от близкото си обкръжение да лъжесвидетелстват пред полицията най-нагло .. Но както виждам и той е ръсел пари да купува съдии.. Щом още не е осъден вече 2 години минаха откакто преби и се опита да убие 18год. момче и умиращия му дядо на 83год. на магистрала Тракия..
отговор Сигнализирай
29
Ало
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всеки луд с номера си,а лудите кат него станаха доста....
отговор Сигнализирай
28
Vuzmutena
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
VOLEN SIDEROV NE MOJE DA POVEDE NARODA ZA SVALQNE NA PRAVITELSTVOTO - NARODA TRQBVA DA SE SUBUDI I DA TRUGNEM VSICHKI BULGARI I DA SUBORIM TOZI PARLAMENT - TAZI TRIGLAVA ZMIQ KOQTO NI TORMOZI - NOVI IZBORI TRQBVA I ZADULJITELNO GLASUVANE NA VSICHKI BULGARI I TOGAVA SHTE POBEDIM !!!
отговор Сигнализирай
27

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ръка за ръка
отговор Сигнализирай
Новини