IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Депутат да си, с кола да си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

68
анонимен
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Това значи бедно същество,един плазмодий ,живеещ на гърба на честните данъкоплатци-не му стига това,че се вози в коли по последна мода,ами отгоре на това и някакви си там1000 лв.заплатка въобще не му стигат да преживява та наново ще си вдигат заплатите.Ама ако наистина не им стигат да поискат от мен аз съм на минималната заплата -ще дам заем на когото му трябва.Така,че моля да помислят и за тези като мен-на нас доколко ни стигат 180 лева,а на тях1000са им малко,БРАВО на депуутатитее не ги е срам от положението пък и ще се оплакват ДОЛНИ ***.За учителите нямало пари,е ако ги дадат на учителите то за тях какво щеше да остане.Крайно време е за преврат-то учителите го започнаха,но за съжаление не го довършиха.е хайде братя на оръжие дето се казва.
отговор Сигнализирай
67

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
отдавна имам желение да се изпикаия пред главния вход на този парламент.
отговор Сигнализирай
66
ДУПЕДАТИ
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
65
данъкоплатец
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Беден ми е речника, за да нарека гладните ни депутати с подходяща най-грозна дума.Спирах децата си да не напуснат България, сега аз ги подтиквам.Чувствам се ограбена даже от НАДЕЖДА в родината си.
отговор Сигнализирай
64
петя
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Къде сте млади хора-умни и амбициозни??Това е вашето време за бъдещето на децата Ви!!Аз съм 55 годишна жена и се моля да има поне двама трима - милеещи за този изстрадал народ,да се вдигнат и да ни поведат.АЗ ще бъда четвъртата,защото изпитвам огромно желание да сритам поне един дебелогъзец.Организирайте се млади хора,защото на народа му омръзна да страда,но няма кой да го поведе.!!
отговор Сигнализирай
63
МИЛЕНА
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Няма ли кой да ги изрита тези мазни прасета... и без това не вършат никаква работа. а само плюскат народни пари. ТОЛКОВА ЛИ НЕ СРАМУВАТ ОТ ТОВА КОЕТО ПРАВЯТ /Т.Е НИЩО НЕ ПРАВЯТ- А САМО ЖИВЕЯТ НА ГЪРБА НА ИЗМЪЧЕНИЯ СИ НАРОД.....
отговор Сигнализирай
62
Gio
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
...да, добро ви утро! Хак да ви е, мили съграждани... Нали даскалите ви пречеха, прекъсваха рутината на ежедневието ви и моряците с техните европейски съобразени искания... Сега видяхте, че минаха изборите, мина и стачката... Ето и как се намират пари за избраните от вас - очичките им ще се затворят от плюскане, но никога няма да им е достатъчно. Ето как данъците, плащани безропотно от вас, ще бъдат оползотворени - вместо в класната стая на децата ви да влязат амбицирани и изпълнени с желание за работа спокойни и уверени в силата си хора, сега същите тези деца ще дишат праха на нови лимузини и отработени газове от тлъстите шкембета на избраните от теб, народе наш...
отговор Сигнализирай
61
адски възмутена
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Господи! Колко се радвам,че все пак има хора,които се възмущават от тази ***-депутатите. Само се чудя до кога така ще си мълчим и ще гледаме как ни се подиграват! Направо ни взимат за канарчета. Сигурно си мислят, че щом нищо не правим ,значи сме съгласни. Ами да,щом им го позволяваме. Как може такова нещо. Има ли бунтари в тая страна.Събудете се хора! До кога ще позволяваме да ни мачкат? Трябва да се вземем в ръце и да им покажем, че трябва те да се съобразяват с нас, а не ние с тях.
отговор Сигнализирай
60
barbol
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Който казваше, че няма пари за учителите и твърдеше, че исканията са им нереални - Моля, да си върне думите назад!!!
отговор Сигнализирай
59

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Абе тези са като *** бе! Самодовлони, мазни, затъпяли, гадни подобия на хора. Защо ли сме толкова неогранизирани, та не можем да им ритнем дебелите ***?
отговор Сигнализирай
Новини