IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кристалина Георгиева съветва: Инвестирайте в хората!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Хората съветват: Инвестирай в уроци по английски език
отговор Сигнализирай
23
турчина
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
много прости хора тук ей,българите са прости и такива щеси останат вечно
отговор Сигнализирай
22
do 25
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
абе инвестиране в човешкия фактор е съвсем друго понятие при либерастите, а вземете най после след 30г облъчване да правите разлика. Тази е продукт на същата либерастка инвестиция - там основното е цицане и пак цицане на работлливите и честни за сметка на мигранти, малцинства мързеливци, гей, джендър, феминизъм всичко се отнася за "либераския човешки фактор", още по-голямо дране на работливи и честни хора. какво още не проумявате, ако сте кухи тикви разбирам, заслужавате си такива "инвестиции", още да ви облъчват.
отговор Сигнализирай
21
true
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
мвф-то е създадено да дава заеми, но срещу това да им се меша в политиката,в интерес на един кръг разбира се, не просто да върнат парите с лихвите.И изказването на сорос в давос и даде насоки за какво тази другарка да изнудва държавите - да открият финансират и издържат такива либерастки центрове а те са развъдник на най страшната идеология днес, те подготвят поколение което изобщо няма да има нищо общо с нас.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Тия работи се знаят от сто години, а на Кристалинка чак сега и загрява реотанът, че трябва да се инвестира в човешкия фактор. То на тях докато им загрее реотана, човешкият фактор си би камшика и избега накъде му видят очите
отговор Сигнализирай
19
София
преди 5 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Сталин-Ленин-Димитров...В теб точно инвестирахме, Сталинке ! Дали е изгодно не знам!?
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Едно време им викахме торбалани.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Защо арестуваха един в Гърция, дето пак така беше инвестирал в деца от същата възрастова група?
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Това ще е някакъв бизнес с деца.
отговор Сигнализирай
15
yfca
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
другарката като солидна соросолиберастка бърза да се изкаже след Сорос да му се подмаже който щял да инвестира 1 млд в образование, та тя да го увери че ще изнудва държавите да "инвестират" в неговите университети, целта е да принудят всички държави да открият у тях и да ги издържат а идеологията е демократолиберастка - джендъризъм, гей, малцинства, мигранти и всичко от тоя род - съвсем сбъркани ценности.Това е чумата на 21-ви век.
отговор Сигнализирай
Новини