IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Европейското разузнаване не се доверява на България


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 24 Не харесвам 11
Румене, не са ни поканили заради сви не като тебе - руски подложки
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
тези срещи са пълна ала бала, да не мислите че си споделят нещо. Всеки си гледа килимчето. Файда има само от щатски руски и израелски сводки.
отговор Сигнализирай
27
!
преди 5 години
Харесвам 24 Не харесвам 12
Как да ни поканят като тука 50% изнасят информация за Русия, и не само ...има всякакви "-фили", но не и българофили! Това е причината, не нещо друго!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 28 Не харесвам 5
Заради такива като теб Румба.
отговор Сигнализирай
25
До ХА ХА ХА
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Не съм съгласен с вас,че бивш комунист няма.Тука визираме разбира себившите членове на БКП/БСП, а не философи и идеолози.Нащите бившиса кокошкари,службогонци,които в името на златния телец не идеологическатакатегория комунизъм,ами и майка си и баща си ще продадат и овеществят вматериални луксозни придобивки.
отговор Сигнализирай
24
е как ще ни имат
преди 5 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Нали такива като теб и сегашното управление ни прекараха през ДС, контраразузнаване и ВИС, СИК и т.н.
отговор Сигнализирай
23
Стефан Христов
преди 5 години
Харесвам 13 Не харесвам 17
*** нещастни, аз съм последният фен на Румен Шадравана, Агент Гоце, Костя Копейкин, Корнела и цялата тази пасмина.Ама не разбирате ли, че докато ни управлява Тиква, ще ни канят само в тоалетната?!...
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 29 Не харесвам 7
Хахах. Румен Петков е един от последните хора на които биха се доверили западните структури)))
отговор Сигнализирай
21
Румен пак препика
преди 5 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
шадравана.От това,което говори,вярното е, че не ни вярват.Така е защотов службите ни още работят назначавани от БСП и издигани впоследствиеслужители верни на партията,с антинатовски и антиевропейски убеждения.Стигналата до тях информация отива в БСП или управляваното от нея президентство,а оттам-до решетниковчетата.А те обещават като отплата смяна на властта ивръщане на БСП на властови позиции.Гладна кокошка просо сънува,но е тъженфактът,че западните служби не не вярват,макар че има защо.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
Представям си какво доверие биха имали на Корни и Радойчо! Как биха давали секретна информация и хич не биха се и замислили на кой линпърво ще я снесете!
отговор Сигнализирай
Новини