BGONAIR Live

Европа ще се възстанови, ако всички страни го направят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
българин
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Живях и помня социализма! Вече минаха и30г от настъпването на "демокрацията" Американска след 1989 г!За мен лично е СТАРА ВЕЧЕ! Ес е една организация,Която я имаше само на хартия преди 1989 г. През социализма.Не се лобираше за ОБЕДИНАНА ЕВРОПА! След това се разгърна всякак! И въведе паричната си единица! През годините,самият ЕС показа и доказа.Че лобира за интересите И на Америка! Недоумявахме защо го прави?! Във времето вече знаехме защо!Европа Не е чиста и читава уви! В нея има чужди елементи!
отговор Сигнализирай
Новини