IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Политически психолог: Слави Трифонов изпусна момента


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нищо не е изпуснал. Влиза в сила Законът за социални услуги и много семейства ще изгорят до изборите. Ако е хитър да си намери добри съветници (само с шоумени и сценаристи не става), ще може да извлече облаги.
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не е изпуснал момента, просто не се каля, докъто другите потъват в ****на, есента ще има своя шанс да блесне.
отговор Сигнализирай
30
българин
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тая , май е спала отвита и е настинала ?!
отговор Сигнализирай
29
Нищо ново
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Да допълня..: "Сандалите - патент на Нинова"?Скандалите са патент на гербаджиите начело с бат'ти Бойко. А Севдалина Арнаудова (с жилището за милион) прави пиара. Сами си подготвят края даже без никой да им помага.
отговор Сигнализирай
28
До 30
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Има доста други алтернативи, но вие си обичате герб.Най обичам такива, които уж не харесвали герб, но...нямало за кой друг..само ГЕРБ били.Да бе...ей сега.
отговор Сигнализирай
27
Спеца
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Правителството не е избягнало кризисната ситуация с Ковид -19 , ТО я създаде!Домъкна самолети със заразени , не осигури навреме средства за защита на населението и лекарите , тепърва ще видим последствията от безхаберието върху епидемията в България , която на всичко отгоре е оплетена с политика , кражби и кода "свой човек"!От мутри да очакваш грижа за хората е безумие- мутрите трябва да се трепят и опандизват!
отговор Сигнализирай
26
Да допълня...
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
До Ф.С.В. 27 Скандалите са патент на Нинова.Тя само тава може.
отговор Сигнализирай
25
Питам
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен 18 Я кажи коя е твоята алтернатива ,че не се сещам ?
отговор Сигнализирай
24
Така е ..
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Хубав и правдив коментар.Със своите телевизии БСП и Слави само мътят главите на хората.
отговор Сигнализирай
23
Ф.С.В.
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Едно Правителство което постоянно ГЕНЕРИРА СКАНДАЛИ--НЯМА как да изтървете момента- Та ТОй е постоянен -Аман от платени ***!!!
отговор Сигнализирай
Новини