IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Предстоели ужасни месеци и години, ГЕРБ остава на власт


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

548
MaйMyнaтa
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Иииебаагоо, колко коментари е сбрал големата глава. Та той по велик от путиной беей
отговор Сигнализирай
547
До 718
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Същия комуниср е като своите идоли.И те така плашеха. Ак8 ме изгоните от властра ще стане лошо за вас. Очакват ви тежка зима..тежки години и т.н.За какво е прав бе, герберче?Той ли ще ни вади от тежкото положенив?А, защо ще има тежки години? Кой ни докара до тук? Къде са големите излишъци по неговите бюджети? Нали е великия управленец...и какво? Като идват тежки врвмвна, да не го закачаме от властта?Егати и логиката!
отговор Сигнализирай
546
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Едните нямар с какво да се похвалят. Освен с преврати. Те то3а си мога от 1944 на сам.Борисов поне има.куп неща направени зад гърба си. Кирливата ви София нямаше дори пешеходен център,околовръстното ви беше като селски път, за метро бяхте чували само, булевардите ви бяха след бомби.Всичко това се оправи за 10г.
отговор Сигнализирай
545
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Хора плача. България е ЖИВААААААААА
отговор Сигнализирай
544
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Твърде черни краски пставя Борисов, никоя демократична държава не е просперирала без силно, справедливо и критично гражданско общество.
отговор Сигнализирай
543
леле мале
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Понеже видях един минус си позволих да използвам същия временен псевдоним.И защото въпросът е от жизнено важно значение!!!Всяка демократична власт изисквадва компонента: управляващ и опозиция.Те са свързани в диалектическа неразривна връзка. Те са като двете сърани на една монета, ези и тура, Ин и Ян на китайската философия.Да твърдиш, че опозицията ти пречи е богохулно, все едно да режеш клона на който седиш!Решенията са две: Или налагаш еднолична бойкова диктатура, или оставяш опозицията!
отговор Сигнализирай
542
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
И тая cввиня ще цофише ама нейде, още се ръпчи.
отговор Сигнализирай
541
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Стомаха, когато е празен, сигнализира. Щеше да е добре, ако и главата правеше същото!
отговор Сигнализирай
540
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Истината е само в една посока:След този булеварден обмен на плюн-ки или ще има бум на умрели от коронавирус, или вирусът е илюзия.Но ако има гърчещи се от недостиг на кислород тела по улиците, никой няма да им е виновен.Много си харесвате илюзията в главите, българите!
отговор Сигнализирай
539
Демокрацията
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Когато дойдат тежки години - яжте банани и пускайте бюлетинки! Ха ха хаааааа!
отговор Сигнализирай
Новини