IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

БСП против новата Конституция на ГЕРБ, отхвърлиха поканата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 51 Не харесвам 3
След 3 мандата на Бойко БСП и техните обръчи от фирми са толкова гладни и озверели, че са готови да ръфат сурово човешко месо!
отговор Сигнализирай
30
БСП аутсадерите
преди 4 години
Харесвам 38 Не харесвам 3
Това БСП ето още ли си играят на някакъв фактор в политиката ? Ами те на следващите избори с лъжливата си лидерка ще се маргинизират на ниво под 10% .
отговор Сигнализирай
29
Въпрос към Курнелия?
преди 4 години
Харесвам 44 Не харесвам 2
Как една млада ***(*** Нинова) на 28 години, от село Крушовица, може през 1999г. да си купи за стотици хиляди долари едно от най-големите външнотърговски предприятия по време на соца "Техноимпекс" ? Нямам повече въпроси...
отговор Сигнализирай
28
ветър
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До Пян ГъМного точно казано, евала.И това си е чистата истина.Но който се смее последен....
отговор Сигнализирай
27
много ми е смешно
преди 4 години
Харесвам 38 Не харесвам 4
Кой ли пък е очаквал да подкрепят нещо? Дори от собствените си искания са готови да се отрекат, само и само да са против.Няма толкова смешни пионки просто.Каквото каже леля им Корнелка и айде юруш като стадо, каквото са си. Дори да е за добро да речем нещо, те пак са против, инак няма как, ще стегнат примката около вратлетата им. Смешници,нищо повече, и това ми било "радетели за народа." Виж, вредители...да,но не и поддържащи хората. Поддържат собствената си изгода,криейки се зад гърба на други.
отговор Сигнализирай
26
До 25
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Всички партии са клонинги на БКП ! Всички лъжат чрез различни девизи, но крадат еднакво!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 35
Колко странно се получи. Единствената партия с нормално евопейско поведение и организация остана бившата комунистическа партия. А антикомунистическите партии се изродиха във вождиски племена и лобистки групи.
отговор Сигнализирай
24
АКСИОМА
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 5
НЯМА ЗАКОН КОЙТО ДА РЕГУЛИРА ШАШКЪНИЯТА НА ЧЕРВЕНИТЕ *** !
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 40 Не харесвам 2
БСП - котилото на Мутрите - червена Мафия на изкуствено дишане.Най-ретроградната и продажна партия за всички времена - доказано.Терористична организация - избила най-много българи по указания от Кремъл.Предложила на Москва присъединяването на държавата към руския Гулаг.Перманентно защитаваща кремълските интереси вкарвайки държавата в национална Разруха.Предложи за президент на страната "независимия" кремълския парашутист Радев - офицер за свръзка на Решетников с Кремъл.Легенда: Радев =
отговор Сигнализирай
22
ДОСТ
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Не забравяите, че всички произлизат от БКП ! Не очакваите промяна, борбата е за кокала ! Всички са аидуци !
отговор Сигнализирай
Новини