IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

От партията на Слави Трифонов: След изборите ще ги изриваме тия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

379
Лелее СМЕХ..
преди 4 години
Харесвам 33 Не харесвам 5
КОГА СТАНА ПОЛИТИК ЧАЛГАР ОТ УЧИНДОЛ... КОГА МУ ПОЧЕРВЕНЯ ***... ХАХАХААА..КАТО ТИ ФАЛИРА БИЗНЕС-ШОУТО...... СТАВАШ "ПОЛИТИК", ПО НЕВОЛЯ!!!!!
отговор Сигнализирай
378
Краси
преди 4 години
Харесвам 37 Не харесвам 3
И тоя галфонариум направи партия.Напълнете му гушата и на него, оФФцЕ!Ще ни опраИ за 800 дни!
отговор Сигнализирай
377
Пенсионер
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Нали трябва да е министър председател, за да има такава възможност. Чалгаря, че е въздух под налягане е ясно, но явно сценарисчетата доста го надъхват с лъжите си.
отговор Сигнализирай
376
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 34 Не харесвам 4
НОВИТЕ БАРЕКОВЦИ УЧИНДОЛСКИЯ ПЪПЕШ остарява като гал,ош
отговор Сигнализирай
375
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
С ГЕРБ СЕ РОДИХ, С ГЕРБ ЩЕ УМРА! СЛАВЕ, СЛАВЕЕЕЕ...
отговор Сигнализирай
374
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 25 Не харесвам 6
С Мая Циркаджийката ли? С Майчето Омудсманчето и нейните законови промени, фирмите за потребителски кредити цъфтят ли, цъфтят! Вие сте смешници, яхнахте справедливия протест на хората и сега се правите на борци за правда! А сте същите лъжци! Мая, мерудията на всяка манджа, Настимир, гледам и той там, Корнела, путинската п..ка, олигархчето Добрев...стари муцуни! Я кажи точно, как ще махнеш Гешев? Хората това искат, а вие нито дума! Страхливци!
отговор Сигнализирай
373
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Поредният с големи обещания. Всъщност циркаджия като тези преди него -Жорж Ганчев(Бог да го прости), Бареков и подобни. Блясват и угасват.
отговор Сигнализирай
372
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
В основата на търговията стои рекламата. Душата на рекламата е измамата. Важи за търговци и политици. И тоя, и тиквата и сестра Галева са получили указанията си от Сараите, за да не загубят Сараите устройството си за дистанционно управление на властта.
отговор Сигнализирай
371
ПРОСТ НАРОД ЛИ СМЕ?
преди 4 години
Харесвам 34 Не харесвам 0
БЪЛГАРИ, докога ще носим воденичния камък на шиятя си, който да ни влачи на дъното, към мрака, а не към светлината на прогреса?! Чавка ли ни изпи сивото вещество?! Докога ще позволяваме тъпанджии, превратаджии, мафия, лицемери алчни да влизат в парламента?! Докога ще позволяваме да си правим експерименти, със самите себеси?! Изглежда че сме стадо ОВЦЕ, не, не изглежда, НИЕ СМЕ ОВЦЕ! Как ще позволим, Слави, този *** чалгар 7/8-ми да решава бъдещето ни?! Ние *** народ ли сме, изглежда...?
отговор Сигнализирай
370
адвокат Тенев
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Всички са за изриване...и вие също. Обикновена борба за власт и за пари!
отговор Сигнализирай
Новини