IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В кадър: Протестът на ресторантьорите пред властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

198
Крадливо правителств
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Корупция ще има за всички от сърце.
отговор Сигнализирай
197
ЦК на ГРОБ
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
чакайте да се оправим с недосегаеми съдии и полиция, на която ѝ треперят гащите...
отговор Сигнализирай
196
Мяу
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
И какво, че работят и имат райони и са скъпо облечени?? Те не искат милостиня от Красивото правителство.
отговор Сигнализирай
195
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 9
Нали техния дългокос представител вчера обяви ,че няма да отварят на 01. февруари? Борисов обяви ,че отварят от 01 март,сега какво ги прихвана ? Това ми изглежда нагласено,а и Мая била там. Тя на всяко гърне е похлупак, пък то може и да е нощно гърне,за нея няма значение.
отговор Сигнализирай
194
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 12
До 153Анонимен"Гнusна злоба и простащина лъха от 90% от коментариите.Нямам нищо обшо с ресторантският бизнес,но намирам протеста им за абсолютно правилен и даже доста закъснял.Всеки има право да протестира, когато му е отнето правото на препитание."Ами рестарантьорите, които затвориха заведенията си да вземат да ги отворят и да се възползват от "правото на препитание."Както правят други без да са затваряли изобщо!!!Продават от заведението за навън!Доставят с куриери до вкъщи!
отговор Сигнализирай
193
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 10
Тълпа глуп3ндери. Уууууу отивайт3 си по родните места да занесете вируса и там
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Който не го бива в професията си, става ръководител на тези, които ги бива.
отговор Сигнализирай
191
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Както току що каза Путин на срещата в Давос,светът е в упадък-всеки срещу всеки.Това е истината ,за съжаление.
отговор Сигнализирай
190
И метрото пропада
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 10
Гордостта на Борисов Софийското Метро, всъщност е една машина за изсмукване на обществени и европейски средства.
отговор Сигнализирай
189
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
"Магистратурата ми е Софтуерна разработка.." Ако си завършил български ВУЗ, по добре не се хвали.
отговор Сигнализирай
Новини