IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: ИТН бяга от отговорност, това са политически страхливци!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

157
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 6
Голям наглец! Отвсякъде те отритват и ти казват, че не те искат, а той пак се бута алчния пожарникар. Представете се колко ще загуби, ако пусне кокала, за да падаш толкова ниско и да говориш небивалици, че и да си вярваш. Да говори пред медиите, че народа го бил избрал. "Народа" - 840 000 гласа, от които половината са им от "структурите", които си плащат членския внос и се надяват на голяма хапка, а другата половина си ги купиха с парите от членския внос и субсидиите.
отговор Сигнализирай
156
xaxsas
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Що не гласувате за Божков да ни легализира тревата и да вкара тоя в затвора? На месец вкарвам по 2-3 бона от Англия и давам по 1000 лв на разни мишоци на Маджо и Делта Гард вместо да си го гледам в нас. Чистя градинките, изправих площадката около блока, оправих мазето на входа и всичко за моя сметка. За един работник държавата не може да направи нищо освен да му разшири гражданските права. 5 страници обяви с дистанционна работа на ден, а няма подходящи кандидати проблема не е политически.
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Буци, нали бяхте готови за избори? От какво те е страх? Да не свършиха пачките за купуване на гласове?
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Христо Иванов сякаш се държи най-сериозно от всички в тази ситуация.
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
152
Калеко Алеко
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 9
Това са треторазрядни шоумени а не политици, които се опитват да внесат Чалга халтурата в българската политика за да превърнат трибуната на българският Парламент в сцена за "Шоуто на Каналето", а по всичко личи че това се харесва на голяма част от българското общество и то на така наречените млади хора от малките населена места и крайните квартали на градовете, което е обезпокоителна тенденция за начина по който се развива обществото на една държава членка на ЕС и НАТО... !!!
отговор Сигнализирай
151
Медератор
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Тошкова незнаеш как се пише думата *** че я махаш и твоето време изтича да угаждаш и стоиш на мекия стол като твоя любимец. ДЕТЕТО НА КОМУНИСТИТЕ
отговор Сигнализирай
150
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Защото не ти изнася, баце!Нови избори и край с гроб!!
отговор Сигнализирай
149
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
"Криел се с джипката по села и паланки за да не среща хора ..." Че по селата какви живеят бе, маймуни?
отговор Сигнализирай
148
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Буци не е спал, за да коментира! Буци, върти ли ти се яко в...
отговор Сигнализирай
Новини