BGONAIR Live

БСП обсъждат скандала в МВР


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
D.
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
BSP ne shte promeni politikata si.Tova reshenie e prehodno,makar 4e nakarnjava imidja im,koito taka ili ina4e otdavna ne sa6testvuva.
отговор Сигнализирай
10
VidialSveta
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Оздравителния процес да започне с оставане в къщи, медицински (прокурорски) преглед и ако заболяването е опасно - карантина. Може ще се наложи хирургическа намеса.
отговор Сигнализирай
9
НФБ
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Борбата е между отделните мафиотски фракции в БСП, МВР...прокуратура..Залогът е голям! ...Как да бъдат разграбени парите от евро фондовете...олигарсите от БСП и кардиналите от ДС са свикнали на разкош свръх потребление..Този елит си държи парите в западни банки, учат децата си на Запад...купуват имоти в Швейцария, Франция...САЩ...Сегашният период много ми напомня жан виденовата епоха..ставаме държава без икономика , без стабилна банкова система...Продължава източването на държавата!Хр. Ковачки инвестира 1 милиард евро в Сърбия!Това да ви напомня нещо?
отговор Сигнализирай
8
НФБ
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
вчерашната среща между агент с псевдоним пикльото и стани-Шеф..Срещата е била уредена чрез посредничеството на братя галеви в присъствие и на други сътрудници,чийто имена не се споменават за да не се издаде държавна тайна!
отговор Сигнализирай
7

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Oт кога казвам НЯМА МЪЖЕ В НАШАТА ДЪРЖАВА!Ако имаше да са подали оставки досега или поне в нормалните държави е така!Няма правителство,няма президент-мълчат или говорят глупости за оздравителни процеси !Последно кой ръководи държавата мафията или правителство или няма значение тъй като са като са свързани завинаги!
отговор Сигнализирай
6
НФБ
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
се закани да се справи с мафията не само в България , но и в света!За тази цел агент007 щял да бъде заменен от агент с псевдоним "пикльото"...
отговор Сигнализирай
5

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аре стига простотии бе форумци! Не е мъжко да се дезертира от задълженията! То така всеки може - като не върви, да се подава оставка. Това не е правилно! Станишев да остане и да запази Петков!
отговор Сигнализирай
4
дон чичо
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да видиме сега Българската Седерастка Партия/Куковци/дали ще чистят шадравана...
отговор Сигнализирай
3

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
6te kajat 4e vsi4ko e ok....4ekisti turkofilski podlogi
отговор Сигнализирай
2
НФБ
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Вярно че е 1-ви април....
отговор Сигнализирай
Новини