IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тренд: ГЕРБ - 24.4%, ИТН - 17.5%, Петков-Василев изпреварват ДБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
paul61
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 10
До 14 - ами за 12 години задлъжняхме от 9000 до 23000 лева на човек външен дълг , ако това не е съсипия кое точно е ?
отговор Сигнализирай
95
Сатира
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 8
Всички са долни . Но в случая трябва да се гласува за по-малкото зло. А то е ГЕРБ!!! Тези анархисти ще ни съсипят държавата.
отговор Сигнализирай
94
BRAWO
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Много се радвам че туморите Мая Манолова и Татяна Дончева ще изпаднат от Каруцата наречена Народно Събрание .
отговор Сигнализирай
93
Време за промяна
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Рано е още за прогнози, но е нормално трендът да е такъв. Стабилизация ще има или когато ИТН разберат, че без коалиция правителство няма как да се направи, или когато правителство може да стане и без тях. Дали за това ще са достатъчни само още едни избори, ще видим.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
Най-важното е пълен бойкот на изборите и под 25% изборна активност. Да им се отнеме всякаква легитимност на тези маскари.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА!!! 100%
отговор Сигнализирай
90
paul61
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Само искам да напомня на Ха-ха от коментар 88 че това в основата си /ГЕРБ/ не е партия а организирана престъпна група , от рода аз на тебе ти на мен ! Разбира се има и хора които ги поддържат защото интелекта им е недостатъчен . Проблема ще дойде ако наистина се състави правителство на промяната - толкова много хора има за затвора от ГЕРБ че може би трябва предварително да се сложи праг например само злоупотреби от милион нагоре да се разследват .
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Те и миналия път Герб бяха първи, а пък после два месеца така си бяха изкривили физиономиите, че си мислих, че всички лакеи на Бойко ги е тресна инсулт! Ние 68% вървим напред, а вие както и да си измисляте процентите все сте си 15%.....
отговор Сигнализирай
88
До 96
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Как по-точно Борисов съсипа държавата ? С какво? По-добре ли беше България преди Борисов и сега от април ? Кое съсипа ? Я дай конкретика,факти и цифри.Защото аз мога-МРЗ,БВП,кредитен рейтинг,инфлация,безработица,инвистиционен риск-НАЙ-ДОБРИ ПОКАЗАТЕЛИ.ЕРМ2,закон срещу МОНОПОЛА на тв и мобилни оператори.Обвинени олигарси с ефективни присъди.Спряна неосигурителна практика на работодатели.Спрени убиства,кражби,миграция.Метро,АМ Тракия,Хемус,Струма.Кое съсипа?Кажи !?
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Платените тpoловe днес устремно са се активизирали!
отговор Сигнализирай
Новини