IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Петков и Василев: Няма да крадем от чужди листи, Радев не е зад партията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Аз пиша във вашата медия, само да ме отървете от глупавата пропаганда за Кирчо, сега и вие почнахте......хахахаха :)))
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 15
Браво!!!!!!!!! Най-накрая светлина в тунела!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
След чорапите, белите якички искат да ме и да ви, оправят, осанна.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
Радев не седи зад партията, обаче всичките лица от правителство му,като още ще се влеят след като мине мандата на служебния кабинет. Почват с явна лъжа. Ако Радев наистина не седи за тази партия и нищо не знае, означава ,че той е една марионетка президент на който всичко му се спуска от някъде какво да прави. И двата варианта не говорят добре за радев
отговор Сигнализирай
20
бай Ламби
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Кът го слушам тоя момък, що ли ми напомня на един дърт пезевенк дошъл от Испания преди около 20 години който наричаше себеси незнайно за мене защо цар на България. И той ги редеше едни благи слова а видяхме после кво стана.Чиляка си зема горите, царските резиденции и имоти че накрая и осъди България.Не знам дали има друг такъв случай в човешката история цар да съди държавата на която се счита за цар.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Никой не се е и съмнявал, че кандидатът за президент на двамата харвардски тарикати, е Румен Радев. Партията им е негов проект. Апропо, докога Василев и Петков ще си "присвояват" Харвард, с делата си, само петнят този институт. Който, не е това, което беше, междувпрочем.
отговор Сигнализирай
18
ЛЕЙДИ МИТЕВА
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
Уважаеми, Дами и Господа от ПП ГЕРБ, Вашите стенания за власт в НС са класическа музика за ушите ми и ме карат да изпитвам чувство на блаженство във ваната, защото Вие, Сте нагли и алчни за власт, ясно ??? Дано, да Ви е ясно, *** на ГЕРБ ?!!!
отговор Сигнализирай
17
Алекс
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Успех и смело напред.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Не е лошо, о аз ще ударя герберасите с глас за Възраждане!
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 7
Прокопиев и президента-фигурант е зад тях, какво лъжат. Новия морал ама лъжи още от началото.
отговор Сигнализирай
Новини