IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Сидеров пак скочи на Румен Петков


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Румбата
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Злати, ако си набожна - пази Боже да видим Волен в управлението!!!
отговор Сигнализирай
28
кака ви златка
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
а бе що не ви ,,, *** много бързо забравихте наглостта на тоя *** - р.петков забравихте за куйович,муйович ,уйович итнволен бил болен ..дрън дрън *** комунистическа вие сте болни по ген , но кокто еказал ботев -свестните у нас считат за луди за това сме на тоя хал ....видяхме го р.петков в управлението за разлика от в.сидеров такива...
отговор Сигнализирай
27

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АТАКААААААААА!!!
отговор Сигнализирай
26
Румбата
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не знам какво да ти кажа за свое оправдание! Изтритите коментари от dnes.bg са повече от заплатите, които съм получавал от работното ми място, така че наистина един от двама ни трябва да се замисли по-въпроса с психиката си. Моята я проверих при специалист, човеък каза ОК. Оттук нататък вариантите са два - или е бил шарлатанин и е време за повторен преглед, или пък ти да се провериш, за да съм сигурен дали няма да притесня професионалиста с измислен проблем ако се прегледам пак!!! А по въпроса с пенсионната реформа, ми остават поне 40 годинки, докато усетя реално ефекта й. Вярвам в знанията ти по математика и текущо законодателство!
отговор Сигнализирай
25

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Един типичен румба на служба в днес.бг (ако пък не е - тогава е проблем само на себе си и на някои специализирани заведения). Червен като маймунски г..з и твърд като бетонна комунистическа глава, биха си помислили някои - не тези екземпляри са на изчезване - собствената има система ги изтреби чрез пенсионната "реформа". Този румба просто разлайва кучетата. Ей така да не остане новина за Атака без подобаващото и оплюване. Защото май има реална опасност от такъв прецедент. Повелята на партията майка е такава днес - хората да се обиждат едни други. Партията храни - румбата пише "мнения". Днес румбата е комунист, утре е демократ, вдругиден (ако заповядат) и националист може стане - мимикрията им ни е ясна отдавна. Сам си го казва - предан е. Я кажи бе румба - ти да не работиш в отдел "Новини за Атака" в днес.бг? Защото се държиш като такъв. Какво ти пише в длъжностната характеристика? - Сигурно нещо от рода на: "Служителят е длъжен да старателно да плюе по когото му се заповяда". Откъде знам ли? - не е трудно да се сетиш - просто за такива като теб филтъра на простотиите на сайта е изключен. Само ти ли бе румба не разбра, че хората могат да еволюират в убежденията (е ясно е защо не си разбрал - такива като теб не еволюират). Не го бъркай с така познатото за теб въртене на някои части от тялото в разни посоки - няма нищо общо. Да вярвахме - първо в демокрацията, свободата на словото, човешките права. Вярвахме, че САЩ и Европейския съюз са техни изразители (какви наивници сме били). После вярвахме в правото си на стопанската инициатива. (мислехме си, че приватизацията това значи - чрез частната собственост човек не да краде, а да покаже способностите си и да произвежда, изобретява и т.н - още по големи наивници се показахме). Вярвахме и в монархията - че ще свърже прекъснатата нишка на истинската ни суверенна държава от преди 09.09 със сегашното подобие на държава. И пак се показахме наивници. Да си изгонен от официоза на сДС в ония години е по скоро комплимент отколкото позор според мен като се има пред вид кои бяха създателите и участниците в тоя фарс който и до днес продължава. Днес някои вярват в национализма - според мен това значи да вярваш в Бог, в силите на собствения си народ и в себе си.
отговор Сигнализирай
24
Румбата
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пич (или Мацко), хем не обичам да отговарям на забавляващи коментари, хем ме блазни. Явно не мога да намеря равновесието! Но все пак, мразя дежурствата, но обичам провокациите, явно и с теб е така (ако бъркам ме поправи). Това, че съм му предан и има още купища хора, които го подкрепят мисля, че е ясно на всички. Все пак драснах (а и още много други драснаха) числото три на интергралната бюлетина на парламентарните избори, при това в Плевен. Имам една детска молба към теб - не наричай отечеството ни с име различно от България, ако се срамуваш от това име си запази проблема за вътрешното си спокойствие. И разбира се за максимална изчерпателност, червените бабки не умират, те просто са вечни. Не помня кой се беше изцепил през 1990, че след 10г нямало да има червен електорат! :) Вече минаха 18 (цяло пълнолетие) и вярвай ми, вече се ражда трето поколение, за които хора като Румен Петков, Серго и Първанката ще са кумири. Да не забравяме и геополитиката - viva Путин. Сега вече се убеди, че съм провокатор, но дежурството ми ще изтече. Мир Вам, антикомунисти!!!
отговор Сигнализирай
23

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Благодаря на *** на днес.бг че толкова бързо ми изтри коментара, но аз ще го напиша отново ."Свестните у нас считат за луди"....Христо Ботев - от стихотв. "Борба" - 1871 г.
отговор Сигнализирай
22
niki
преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ste spriagali dumata 4erveni i komunisti ?????tova koeto se slu4va v BG niama nishto obshto s komunizama ¨!tova koeto obrazuvat i praviat......e fashizam spriamo naroda.imame si fashisti i triabva da se otarveme ot tqh i to barzo,4e vreme nqma.
отговор Сигнализирай
21

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Надеждата ми е в Брюксел .Защото тук червените баби ще гласуват за ***,дорде са живи!!! И спасение няма да има.Айде,Брюксел,разкарай гиии!!!!
отговор Сигнализирай
20

преди 18 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
problemyt ne vyv Volen a vytre vyv Volen
отговор Сигнализирай
Новини