IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Рашков за Цацаров: Не изпитвам негативни чувства към този човек


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

70
Тоско
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Наздраве, бай Бойко...зимните месеци задължително 200 гр преди работа за отскок?
отговор Сигнализирай
69
Тлъст дирник
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
някой да го преведе, че не знаем какво значи
отговор Сигнализирай
68
Кико
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Все едно, че др Путина чувам!
отговор Сигнализирай
67
ББ
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
До Ха-ха-хаама нали го разследвате с гешевци...и какво...само лъши и манипулации,ако имахте и един аргумент...свършиха се лъжите и манипулациите...дпс-гроб сте еничари...ограбващи Народа ми...Сбогом...ку.ви!!!ще ви съдим,ще ви търсим отговорност!!!
отговор Сигнализирай
66
ББ
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
и 8888 на божков...службите...кое се е променило?грабят гладни...обещаващи им богатства!..и г-н Премиер...уволнете ги всичките!!!
отговор Сигнализирай
65
Ха-ха-ха
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Рашков и "почтен"? Майтапчия бе! Най-имотният държавен служител ,който никога не се е отделял от държавната ясла! Спрямо него Цветанов е като беден клошар!
отговор Сигнализирай
64
ББ
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
До Ха-ха-хае да си почтен и да споделяш какво мислиш в сайта на пеевски...то и ме наказвахте бре...обиждахте ме,заплашвахте ме...г-н Рашков е пич...Българин милеещ за просперитета на Народа ни...колко имота има Пеевски?...а Доган...дето му дълбаем пристанището с обществени...объркали сте Народа...какво произведе Пеевски и къде го продаде,а Доган?какви данъци плащат?каква е ползата на обществото ни?плющете минуси...помагате ни!!!
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Рашков към Цацаров........ И една дамаджанка за министерството на министерствата!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
айде стига с чувствата на Страшков ...хти кътила
отговор Сигнализирай
61
Ха-ха-ха
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Рашков бил "апостол", да паднеш от смях! Интересния, който цял живот се е намърдал в системата, за да угажда на олигархията! И сега чудеса върши , че да угоди на Черепа! Явно 19 имота не са му достатъчни .."Апостолът" на Дамаджаната!
отговор Сигнализирай
Новини