IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Премиерът Петков се извини за литературния гаф с Чехов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

306
ГРАДСКИ
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
ТОВА ЛИ ВИ Е ПРОМЯНАТА 9МИЛЯРДА ОТКАДНАТИ -ТА ЧЕХОВ Е ТОЛСТОЙ НО Е ЧЕХОВ -ОЩЕ МНОГО ПРОСТОТИИ ЩЕ СЛУШАМЕ ОТ КИРЕТО !!!!АААААА?????
отговор Сигнализирай
305
Тартария
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Така историците и картографите наричали областа от Делтата на Дунав, Крим Южен Сибир Манджурия до Тихия океан. Тези земи са полупостинни степи където живеят тюркски и монголски племена наричани Етиопи или Татари.
отговор Сигнализирай
304
ПАРЕН КАША ДУХА
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 18
Едва ли е скрил милиардите в шкафче.Просто запушва буцеви пробойни,които се разшириха сега с енергийната и здравната криза.
отговор Сигнализирай
303
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Киро, колко моста има над р.Дунав?
отговор Сигнализирай
302
кУролация
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Излиза, че Петков кУролацията знаел български.
отговор Сигнализирай
301
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
И без любими разкази при Борисов инфакцията беше 1%, а при Петков Разказа 30%. Вие кой от двамата искате да ви управлява?
отговор Сигнализирай
300
Нека всеки знае
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 14
Харесвам Кирил Петков! Той на 14 години е избягал от комунистите в Канада.
отговор Сигнализирай
299
Кире, лесно е
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Неофит Рилски е пишел първата граматика, когато Толстой е обсаждал Силистра.
отговор Сигнализирай
298
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
"Харесвам Кирил Петков!Той на 14 години е избягал от комунистите в Канада.".......... че той на 14 години е бил през 94-та - от КАКВИ комунисти е бягал в Канада по-точно?! Или и той като *** и борбата му срещу комунистите с плакати от тапети на непроведен митинг? Или като Баце, дето бял ден не видял (само се изучил, задомил и направил кариера), заради дЕдо му, убит от комунистите? Абе, като ги пускате в обръщение тези геройски легенди, малко по-добре ги измисляйте, че стават грешки и смешки.
отговор Сигнализирай
297
Отговор
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
До "извинение"! Нормално е човек да сгреши, и на това няма кой да го вземе насериозно! Но извини ли се за "канадското" поданство ? Извини ли се за източеното язовирче? Даде ли поне някакво сносно обяснение , къде потънаха 9 милиарда от бюджета за декември... ? Та извинението за Чехов му е най-малкият проблем!
отговор Сигнализирай
Новини