BGONAIR Live

Костов отвръща на удара


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42

преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
странното е, че всички много разбират, всички са компетентни, ясно им е какво и как - ми ходете, оправете държавата - ама само приказки от вас, лесно е вкъщи с гроздовата и салата, а?
отговор Сигнализирай
41

преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
От блатото изплувахме, защото непопулярният Жан Виденов предпочете да плати около 65% от външния дълг, вместо да обяви втори държавен фалит. А единственото положително от управлението на Костов беше работата на Орешарски, който беше заместник на фигуранта Муравей. Затова пък Костов *** цялата външна политика на страната, постара се да окупира каквото може от икономиката и накрая се спаси от започналото следствие, като се набута (в противоречие с Конституцията) в Народното събрание. Това, последното, се оказа добър пример и за други престъпници - Симо Ментето например
отговор Сигнализирай
40
Dodo
преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
колкото за така шумно провъзгласяваните кражби на Костов, които така или иначе никой не доказва да ви съобщя уважаеми, че Костов наследи при поемане на управлението си 500 милиона в хазната / затова и един долар струваше три хиляди лева/, а котато си отиде остави в хазната осем милиарда!"Балкан", за която толкова плачете беше фалирала и личния й състав трябваше д абъде уволнен и пратен на борсата за безработни тъй като нито едно летище в Европа не приемаше нашите допотопни самолети, а колкото до Нефтохим той пък е пригоден за работа само с руски нефт1Костов не пусна косоварите тук, стабилизира държавата та дори въпреки разкапания й авторитет дае и визите ни свалиха!събудете се ! спите с отворени очи!
отговор Сигнализирай
39

преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
костов отвръща на удара, сега чакаме завръщането на джедаите
отговор Сигнализирай
38
Чък Норис
преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
е че при Иван Костов започнахме да изплуваме от блатото на комунистите,но те пак ни набутаха в него
отговор Сигнализирай
37
пешо
преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
с атака към батака +дпс....бсп както искайте го разбирайте...
отговор Сигнализирай
36

преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
35
ivan kostov
преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ivan kostov e palen i rasist
отговор Сигнализирай
34
Д
преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Добре, човек, може ли да ми опишеш как би си представил ти управлението на Атака на фона на наблюденията от страна на ЕК, ЕС и всякакви подобни институции, които са доста чувствителни на тема расизъм, крайно дясно мислене и т.н.? Ти,
отговор Сигнализирай
33
бъг
преди 18 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Патриоти те му с патриоти та .. като говорите толкова . Кой подписа за затварянето на Аец козлодуй .. ?? КОСТОВ и неговото правителство .. а сега се прави на най добрия я се усазнайте .. Коя партия единствена празнува един много хубав български празник 2 юни ... ?? да неби да е ДСБ .. не не е АТАКА беше .. просто немога да ви разбера хора .. как още несте разбрали че освен АТАКА никой друг немисли за БЪЛГАРИЯ
отговор Сигнализирай
Новини