IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Петков: Под прозорците ми веят руски знамена, странна опозиция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

413
akudд
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
киро, след решението за рсм в зависимост от събитията, действията в България може и да не са само хибридни, а чувствително действителo ukrajnski !
отговор Сигнализирай
412
мм
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Опазил ни господ от управници мислещи като "обикновен българин"
отговор Сигнализирай
411
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 8
Кироу, събери 2 + 2 народа вее руски знамена ти какво мислиш че искат и подържат? Кироу, ти си родоотстъпник и такива като теб са само за затвора
отговор Сигнализирай
410
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 20 Не харесвам 6
Колко надежди опропастиха тези еднодневки. Нямали мнозинство, нелепи оправдания. Нямат опит и умения, знанието на няколко английски думи не стигат, за да управляваш държава. Най-вече трябва да си човек и да мислиш като обикновения българин, а не как да си напълниш джоба и да издухаш. Дано не се върне банкянското крадливо ....., защото от простотия тия нефелници дотам ще ни доведат
отговор Сигнализирай
409
ppp
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
До АнонименКанада ли е бедна и проста бе ***?
отговор Сигнализирай
408
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
Горките журналисти, сигурно им се е наложило да пренапишат и измислят цялия безмислен умствен *** на "мозъчната мъгла" Киро.
отговор Сигнализирай
407
fff
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
а ти украйнското във фб
отговор Сигнализирай
406
Троловете на Путин9
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 18
Защитниците на Украйна "изпратиха в ада" повече от 29 хиляди нашественици. През изминалия ден военните ликвидираха още 150 рашисти.Това се казва в съобщението на Генералния щаб на въоръжените сили на Украйна в социалната мрежа
отговор Сигнализирай
405
Iv
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не знам 505, дали искам да съм руснак след 1000 операции. От друга страна - не ставаш за ***, те държат на своите - а ти на какво държиш?
отговор Сигнализирай
404
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
До българин - има ги и двата типа. Но пък защо да се учудваш ако масовия българин е отраснал с написаното от "Дядо" Вазов? Разбира се, допреди двадесетина години тая "норма" - задължителното чинопочитание към Русия се набиваше още от детски години. Кажи ми, в колко "букварчета" в България е писано, че България е заплатила в злато Руско-турската война? Както и разходите за последвалото руско, хм, управление? А в колко от тях пише какво е мислил Раковски? А Ботев? А Захари Стоянов? Май няма.
отговор Сигнализирай
Новини