IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Костадинов за еврото: Започваме консултации за референдум


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

152
ПроСоТо
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 6
"Докато мъдрите се намъдруват,лудите се налудуват"...НЕ СЕ МОТАЙТЕ !..Побързайте,защото вече зачеркнаха лева..
отговор Сигнализирай
151
Българин
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 8
И с този референдум да направим и за НАТО, и за ЕС. И после копейката да млъкне завинаги
отговор Сигнализирай
150
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 8
Никакво приемане на еврото. Сега нарочно помпат инфлацията за да влезе плавно еврото. Спомнете си в други държави дето приеха еврото как ги прецакаха с инфлацията. Нас ни почват от далеч.
отговор Сигнализирай
149
Реалист
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 3
Никога не вярвам на хора които като говорят не гледат хората в очите! Вървят с голяма табела на челото...Под'лец, и продажник!
отговор Сигнализирай
148
Баче Кико
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 23
Що бе Коепйка? Рублата ли искаш да приемем вместо Еврото? Всички знаем, че на теб другарката Митрофанова ти плаща в рубли, но няма що и нас да ни насаждаш.
отговор Сигнализирай
147
Хаха
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 7
До Анонимен 149, Купувай рубли тогава след като си сигурен. В Русия няма девалвация а строг контрол на паричните потоци, стоки не се купуват от чужбина и не се внасят. Намаляват стоките за сметка на локалните ( ако има такива ), пада качеството а цените се качват. Курса на рублата няма нищо общо, той се контролира централно .... мислене е нужно а не плямпане папагалче
отговор Сигнализирай
146
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 11
Еврото ще губи стойност . Нищо не се изнася а трябва да се внасят ресурси. За да не си връща заемите запада трябва да се печата . Зависи и как печатат другите но не бих заложил на еврото.
отговор Сигнализирай
145
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 19
Айде референдум...най накрая да разбереш какво мисли и иска Българския народ. И ти Копейкин не употребявай думата предател...защото ТИ си НАЙ-ГОЛЕМИЯ РОДООТСТЪПНИК И ЧУЖДОПОКЛОННИК. Разбрахме те, нема нужда да замазваш!!!!!
отговор Сигнализирай
144
Мдааа
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
Еврото е много лошо, за това Хърватия от 01.01.2023 го приема официално !
отговор Сигнализирай
143
Германец
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 16
Точно от това имате нужда - копейкаджии да правят референдум по фискална политика.
отговор Сигнализирай
Новини