IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Петков пред протестиращите: Няма да дадем България на мафията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

272
До 292
преди 2 години
Харесвам 25 Не харесвам 7
Какви надежди? Какво достойнство? Това ли наричате агресивното нападение над депутати, които се осмеляват да мислят различно от управляващата коалиция, която ви облъчва по социалните медии, за да се възползва от вас, за да краде без да се притеснява! Вие сте или наивник, или не мислещ човек! Не виждате ли, че всичко се срива! помислете си добре, дали ще може да издържате родителите си, когато осигурителната система се срути и дали въобще ще имате работа след очертаващ неизбежен фалит на БГ!
отговор Сигнализирай
271
ATLANTA
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Маю Манолова Бабикян и хаджигенев там ли са
отговор Сигнализирай
270
Шудт в Г3
преди 2 години
Харесвам 31 Не харесвам 8
Киртака, като ти каже "добро утро", смятай че е време за лягане! Видиш ли, той "нямал да даде" - все едно някой му е дал властта завинаги и без връщане!? Хайде този път да си спечелят властта без да им я подарява някой служебно! Отиваме на избори! Какво - проблем ли са му изборите?? 10% ,10% - колкото му даде народа! И тогава смешникът, ако иска да се репчи на останалите 90%!
отговор Сигнализирай
269
Колко умилително!
преди 2 години
Харесвам 33 Не харесвам 10
Управляващата Мафия от ПП, БСП и ДБ организирала протест в своя защита !
отговор Сигнализирай
268
Наглеци
преди 2 години
Харесвам 27 Не харесвам 9
Киро - мафиота на Прокопиев какво нямало да даде на мафията ?!
отговор Сигнализирай
267
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
До Анонимен 292 Добре написано , ама как да го обясниш на Петков ?
отговор Сигнализирай
266
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 22 Не харесвам 7
Киро-мафията какво казал?
отговор Сигнализирай
265
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 24 Не харесвам 6
Кирил не го иска никой освен американците. Ами да отиде да ги управлява тях.
отговор Сигнализирай
264
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 26 Не харесвам 5
Правят циркове, за да не изпуснат властта. Да не забравяме все пак, че не са избирани от българите, а ни ги пуснаха с парашут ЕС и САЩ. Залогът е огромен. Затова трябва да ги разкараме НЕЗАБАВНО- не са дошли в България с добри намерения.
отговор Сигнализирай
263
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 20
Политиците, чиито протести са само платени и докарани с автобуси, не могат да си представят, че хората могат да излязат на площада просто така, напълно безплатно, както направиха днес. Да излязат заради надеждите си. Заради достойнството си. Заради страната си.
отговор Сигнализирай
Новини