IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Румен Радев: Следя с огорчение разпада на това Народно събрание


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

75
Защо ли
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 3
Виждам един уплашен човек ?
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 16
Рундьо, го играе неутрален. Няма да спомене и дума, че Герб и ДПС купиха чалгарите!
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 25
100% подкрепям Петков а Радев да си мълчи по добре
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
толкова неориентирани и заблудени има, като чета йоментарите, така че не е чудно какъв Парламент имаме
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Радев ти ги предложи така че не се оплаквай ..Продължаваме поскъпването се занимават със Македония не със проблемите във България затова най-добре е да направим размяна -България напуска Нато и Еврпейският съюз на нейно място влиза Македония която Гърците тормозиха 25 години докато не си смени името . Национални предатели не забравяйте Клетвата която войниците полагаха когато влизаха в казармата -За измяна към Родината присъдата е смърт !
отговор Сигнализирай
70
Купен е от Кремъл
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 8
Купен е от онези кървави ръце на кремълския злодей и масов убиец, които го прегръщаха?! Помните и ли?!
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Сърбай си попарата на Козяк. Лицемери доллни, съсипахте останалото от България. В момента текат дела за добив на шистов газ в Добруджа. Защо никой нищо не споменава. Замазвате ни очите с някакви галллфони в парламента. Събудете се българи, продават ни на Америка.
отговор Сигнализирай
68
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
и ние следим падението, наречено НС начело с Кирчо, е толкова ниско ниво не е било никога, но това е отражение на народа.. най добре е да се разпадне НС което бе сътворено с помоща на Радев
отговор Сигнализирай
67
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
ПП и ББ влизат в затвора. И двете купуват дупетати. с пари или постове.
отговор Сигнализирай
66
Зозо
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 5
Опаааа, Рундю пак е невинен?!? Пълен резил е :)))))))))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
Новини