IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

ЕК пак ни поряза


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

41
Уауууу
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бреййй, не съм знаел наистина че има все още толкова осверипяли фенове на който и да бил политик или партия, идея :)N: 36 е нещо като червена бабичка на Костов явно ;) Много весело :) Факт е действително че Костов се опъна на Русия, в следствие на което Ръшаните ни опънаха здраво с горивата :) Един ден историята ще покаже че най-вероятно сме имали не повече от 10% чисти политици през последните 20г. Костов определено е сред топ 10 на корумпираните!!!
отговор Сигнализирай
40
атака бг
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Г-н Донев ,знаем за вашите пристрастия но царчето се видя ,че никаква не е свърши . Той на баща си Борис на нокътя му не може да стъпи-Мир на душата муТой е вече минало в политиката . Посочете според вас като се абстрахирате от пристрастията си кой може да е кормчията на потъващия кораб -България.Знам ,че една птичка пролет не прави,но ни трябва БЪЛГАРИН като Левски ,явно.ПП и с моето име злоупотребават във форумите.
отговор Сигнализирай
39
Разликата между Кост
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Разликата между Костов и сегашните е,че по времето на Костов корупцията беше много добре организирана, а после при НДСВ и сега при тройната коалиция корупцията също е голяма, но изобщо не са организирани в това отношение.
отговор Сигнализирай
38
Доню Донев
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
При условие че царят управляваше това нямаше да се случи Той се ползва сголям авторитет в Европа
отговор Сигнализирай
37
интересно
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Брей, много агресивни били феновете на Костов
отговор Сигнализирай
36
бай ганьо
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Виж какво бе *** недоносено , не заслужаваш да дишаш един въздух с КОСТОВ ! Ако имаше нещо сериозно по ,, сапио" комунистическите кърлежи щяха да му разкажат играта ! По добре се поинтересувай какво интервю е дал бившият руски шпионин Литвиенко пред български журналист , поинтересувай се и какво е станало с този журналист , осмелил се да поднесе истината за разработките на руските служби и кгб - мафията срещу КОСТОВ ! Койте е за КОСТОВ , е истински българин , който е против него е на страната на руската колониална мафия ! ЗА и ПРОТИВ КОСТОВ е тест за зрялост и въпрос на чест и патриотизъм ! а ти кратуно празна , не само , че не си достатъчно зрял , но и предателски злословничиш против ЕДИН ВЕЛИК ПОЛИТИК НА НОВОТО ВРЕМЕ СЪБРАЛ СИЛИ И КУРАЖ ДА СЕ ОПЪЛЧИ НА РУСКИТЕ ЧЕРВЕНИ КЪРЛЕЖИ И ТЕХНИТЕ СЛУГИНСКИ ОКТОПОДЧЕТА В БЪЛГАРИЯ !
отговор Сигнализирай
35
norm
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Плугчиева,ако ставаше само с планове за действие,БСП току виж построила комунизма.Още ли не разбра,че от ЕС искат само реални действия,а не комунистически планове.
отговор Сигнализирай
34
;alksfdj
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Престанете да жалите по Костов. Явно бързо се забравя в БГ. Той падна заради повсмесетната корупция, която слезна до най-ниско ниво, визирам обикновените хора. Спомнете си Сапио, спомнете си даренията за фондация Демокрация, спомнете си възхода на хора като Славчо Христо и т.н. и т.н. и т.н. Въобще не искам да се връща този изверг. Само немога да разбера защо с БСП не се случва същото, което с този .
отговор Сигнализирай
33
Хубаво и какво следв
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хубаво и какво следва?Ясно че, че от 19 години България се управлява от мафията, която няма никакво намерение да се оттегли от властта. Въпросът е какво ще стане с България? Ще я има ли изобщо примерно след 20 години или тогава България вече ще е част от други държави, а тук ще живеят само *** и турци? Тези мерки на ЕС до какво водят - до по-бързо изгонване на българите от България или до нещо друго?
отговор Сигнализирай
32

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Като не щете да гласувате за Костов, *** в мъки, простаци!
отговор Сигнализирай
Новини