BGONAIR Live

Софиянски хули Станишев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
besnego
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Софиянски, точно ти ли?! Ами, че от теб смърди. Ти, ако беше ти дал господ още един мандат щеше така да се накрадеш, че за ББ нищо нямаше да остане. А европейските фондове вече щеше да си ги довършил. Скрий се някъде смръдльо!!
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Софиянски е много умен играч,ако беше премиер,не само че щеше да усвои всички еврофондове,ами щеше и допълнителни проекти да изкара,даде много на столицата и ако се кандидатира за кмет,като гледам какви безхаберници сега я управляват,сигурно пак ще спечели кметското място ..
отговор Сигнализирай
17
pop kkrystio
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Samo kradat i ni6to ne pravyat.Daje parite ot EU ne mogat da upotrebyat svyastno.NEKADYRNICITE VYN!
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 15-ти..ми защото си и да имаш 10 % от неговите придобивки,трябва да имаш поне 1 % акъл от неговия,но май и толкова нямаш комуняско
отговор Сигнализирай
15
Анонимен следовател
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хей шмульо нагъл, не те ли е срам бе. Искам да имам 10 процента от това което накраде и моите внуци ще живеят в охолство. Защо не се потопиш под вода, като твоя бивш приятел и ортак по кражби Ваньо драгалевски, а си тръгнал да хулиш тези пионерчета в кражбите, които цял живот не могат да те стигнат бе *** гнусен....Бих споменал нещо за дъщерите ти, но съм възпитан...
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Поредната проява на липса на морал и задръжки у българската олигархия.Един от най-големите далавераджии на БГ "хули" някого,че бил ощетил държавата!...А,иначе гарван гарвану око не вади!Просто нямам думи.
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Този МАЙМУНЯК Софиянски и *** Костов искат чисти ръце, при положение, че те са омърсени от главата до петите. Колко нещо откраднаха? Колко завлякоха България? Сега пак те, пак искат. И двамата са за затвор без право на помилване.
отговор Сигнализирай
12
...
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Да се чуди и мае човек до какви предели може да достигне човешката наглост и гьонсуратлък. Аз съм против управляващата клика. Но точно такъв завършен негодник като Софиянски да говори за морал е свръх-наглост. Тоя тип не трябва да излиза от затвора да края на живота си, а не да дава акъл.
отговор Сигнализирай
11
stella
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Софиянски е един прозорлив и модерно мислещ политик и не е крадец! Той падна жертва на лудия главен прокурор, когото заточиха в Казахстан, вместо да тикнат в затвора, защото срина с един замах политическа кариера, която беше градена с години. А приказките за "несметните богатства" на Софиянски са един огромен сапунен мехур, отново сътворен от ония, дето дърпаха конците на оня шизофреник и чието оръдие беше...докато им свърши "черната работа". Недостатъкът на Софиянски е, че е много толерантен и не може да падне на такова ниско ниво, като това му направи лоша услуга.
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
trqbva da si super nagyl da se pokazva6 sled takiva krajbi
отговор Сигнализирай
Новини