IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Нинова: Бизнесът настоява за разговори с „Газпром“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

114
OMG_Lucker
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Бас държа, че Нинова се надява! Надява се да успеят да съставят и приемат правителство. Надява се да си запази поста. Надява се нещата така да се завъртят, че всъщност да им се случат нещата на БСП- разбирай да се разберат в правителството за преговори с Газпром и т.н. Но няма да й се получат нещата.
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Направо да поискат да станем руска република и да си седнат на г.. а
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
И как Газпром изнудва? Северен поток 2 е напълнен, но онзи с деменцията и памперсите го забрани защото заобикаля Украйна и няма как да изнудва Русия. Ремонтираните турбините за Северен поток1 са блокирани от канадците. Газпром трябва да доставя договорените количества газ, но не трябва да получава договорената цена за тях? Нещо да не ви е таковал лудия. Ние платихме 8изтребителя на САЩ и чак сега са почнали първия. Пробраха луди паро и не дават гаранция кога ще са готови! Е, това е честна сделка
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
До Тома БиковДори и азерския газ е РУСКИ!!!! Азарбейджан нямат такъв добив на газ, че да покриват вътрешното потребление и изнесения газ. Препродават РУСКИ газ! А, че ще плащаме без да сме ползвали газ ще го реши арбитражен съд базиран в Западна Еврпопа. Не руснаците и не Путин. Много ще ни шляпат по голото "Д".
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Ако ги слушаме нашите бизнесмени, утре ще поискат и възстановяването на Варшавския договор и СССР. Няма връщане назад, господа бизнесмени. Поели сме по пътя на демокрацията и свободната икономика. Не чакайте все държавата да ви помага както беше по тоталитарно време.
отговор Сигнализирай
109
Мдааа
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
На Нинова пак са и подготвили крупна съма за да може синчето да си живурка в САЩ. Цялата държава пак искат да клекне пред Руските империалисти. Браво нинов за това ли ядохме жабетата за да може пак да ни продадеш ?
отговор Сигнализирай
108
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Мисля, че имате нужда от 1 гладна и студена зима да ви налее малко мозък в *** ***.
отговор Сигнализирай
107
Краско
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Напред Корни с теб сме👊
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 9
Точно за рекетьора Газпром ли бе Нинова? Други доставчици нама ли, или от Газпром са ти обещали голям откат?
отговор Сигнализирай
105
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
До 114. Големите балкански шмекери плащаме винаги.
отговор Сигнализирай
Новини