BGONAIR Live

Христо Иванов: Отиваме на избори заради партиен егоизъм


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
От електората
преди 3 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Да. Избори. Това е най-демократичното решение. Нали уж сте Демократична България. А после може Бойкикев да гледа НС от външната страна, където явно му е мястото
отговор Сигнализирай
Новини