BGONAIR Live

Вицецарят удари рамо на Станишев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
MP
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
>>"Управлението трябва да постави България на правилната траектория и ние виждаме", че управлението може да направи това", подчерта Велчев.
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тоя ако падне правителството, задълго ще търка наровете на някой затвор! И точно пък в правосъдната система били ни похвалили, как НЕЕЕЕЕЕЕЕ?! Докато в тая прокуратура има такива, които все още си затварят очите за такива като царя, Доган, Костов, Борисов, Маджовци маргини и не знам си още какви с прозвища на улични песове, няма да има осъдени! Браво, останете още 20 години, докато дойде време за пенсията ви! Халал да ви е, дано да я вземате!
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Колкото и сериозни да са констатацията на нашите партньори, това не означава край на това управление, защото то не се е изчерпало"...Няма и да се изчерпи, докато има мед в кацата...
отговор Сигнализирай
8
Neda
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Разбира се, г-н Велчев, това управление не се е изчерпало и ще си изкара мандата до края. Правителството е толкова успешно, издигна имиджа на България пред ЕС на толкова високо ниво, че сега вече като чуят "българин", знаят че става въпрос за представител на най-почтената, морална, честна, прозрачна и просперираща страна в Европа.Благодаря ти, Тройно управление, това, което направи за нас, Европа няма да го забрави поне 10 години.Пък редно е и второ мандатче да вземете, то нали знаете, ние сме много упорити в желанието си да изпращаме във властта най-кадърните, изтъкани от патриотизъм и идеализъм, дето денонощно мислят как да създадат на народа си по-добри условия за живот
отговор Сигнализирай
7
ОСТАВКА!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА! ОСТАВКА!
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
to nyama tsar, te pishat za vitsetsar! tozi velechev e vitse4komounist - vijte, koy e basta mou! tova sa potomstveni hrantoutnitsi na bkp...
отговор Сигнализирай
5
anonimen
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
а от какво се нуждае от полувремие като до сегашното ли!!!???
отговор Сигнализирай
4
Цура
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...не се е изчерпало-изчерпиха се парите обаче.
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
пълен нещ6астник
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...ти бе , от къде изкочи пак?!?
отговор Сигнализирай
Новини