IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Петков: Не сме съгласни с всяването на страх и паника от Кремъл


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
Хасан
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Нали беше "бензиностанция с ракети", Киро? От какво те е страх? От колонката ли? Или от бензинджийката?
отговор Сигнализирай
101
П.К.
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Да ни вписват в списъците на неприятелски държави??? Да ни вкарват при терористични катастрофи като "българска следа" ??? Кои наши *** докараха всичко това връз нашите глави? Те са тези, които се репчиха, които се подмазваха на далечните си господари и които за няколко само месеца нанесоха непоправими щети и беди на България и на всички нас. Дали Българските Висши Институции трябва да си траят още и да допускат подобни извращения и опастности за НАЦИОНАЛНАТА СИГУРНОСТ НА БЪЛГАРИЯ?
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
НЯМА СТРАШНО, ПУТИН АКО УДАРИ С РАКЕТИ ЩЕ Е ПО БУЗЛУДЖА И МОЖЕ БИ БАНКЯ
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Напишете мощна декларация и излезте да пляскате на прозорците. Смехурковци.
отговор Сигнализирай
98
СТРАНДЖАТА
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Бате Бойко де така? Ами и аз не знам къде да се дена вече...
отговор Сигнализирай
97
Брат Вурст
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"с това събитие" Кое събитие mr. Petkoff ? Терористичният акт, успешната операция на СБУ ?Ако нямаш "кохонес" да кажеш каквото мислиш, как очакваш да управляваш държава.
отговор Сигнализирай
96
Петя
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Ха,ха,ха, зелената тиква Киро пак нещо се ребчи
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
КАМИОНА Е ТРЪГНАЛ ОТ БУРГАЗ НАТОВАРЕН ЛИЧНО ОТ КМЕТА ОТ ГЕРБ ХАХА
отговор Сигнализирай
94
Психиатър
преди 2 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Кирето май, още се вживява като някакъв си фактор! Случайно попаднал в политиката, с помощта на тандема Радев-Мадуро, сигурно Лена го е излъгала, че е някой! Предстои му да отрезнее! Иначе остават крайни психични отклонения!
отговор Сигнализирай
93
СТРАНДЖАТА
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До Нова година купона ще е пълен, може даже да има фойрверки от добрия дядо Путин...
отговор Сигнализирай
Новини