BGONAIR Live

Калфин умиротворителят


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
В.Н
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Забравих да спомена Ирак. Някой трябва да припомни на САЩ и на Русия че армията не е за лична употреба.Особено НАТО.
отговор Сигнализирай
13
В.Н
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ще има да чакате САЩ да парят войски срещу Русия . Русия прати ли войски в Афганистан с/у НАТО и НАТО прати ли войски в Чечня ??? От 20 години не се водят войни по политически причини а Вие още ми говорите за НАТО и Източен Блок . Русия е същата като САЩ а България ще си остане глас в пустиня. Калфин да се замисли малко за българите по света а не да оправя свтовния мир, който и без това не зависи от него.
отговор Сигнализирай
12
diplomat
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
VOINATA E MEJDU RUSIA I GRUZIA ! RUSIA NAHLU V GRUZIA , A GRUZIA VAZTANOVIAVA KONSTITUCIONIA RED V STRANATA SI ! KOGATO RUSIA IZBIVASHE CHECHENSKO NASELENIE , GRUZIA NE SE NAMESVASHE ! RUSIA OBACHE ISKA DA OKUPIRA CELIA REGION S MRASNA I DOLNA VOENNA INTERVENCIA ! DOLU RUSKITE OKUPATORI I KOLONIZATORI ! ES I SASHT DA IZPRATIAT VOENEN KONTINGENT NA NATO !
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ей, без нас на къде ве?
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Спазваме принципите на двойният аршин.
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Точно и аз мислех като него! Да пратим една рота, даже и хора мога да предложа: Ето Калфин е готов , Костов , Соломон Паси , Сергей , кадри има ...
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Калфин вместо да се прави на умиротворител и да се изказва без никой да го е питал - да се поинтересува кои български лица и (институций) продаваха преди няколко години оръжие на Грузия - и по чия заповед?
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
защо не си гледа държавата на какъв хал е ми ще оправя други
отговор Сигнализирай
6
.
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Калфин - долна!
отговор Сигнализирай
5
Един от електората
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да живеят САЩ, НАТО и Тройната Коалиция!!!Като верни и лоялни членове на НАТО, предлагам, още преди да са ни я поискали,да пратим в Грузия(бъдещ член на НАТО)малко хуманитарна помощ във вид на една-две роти от по 500 човека свръхмодерно обучени и въоръжени войници(***,на надница в долари),да оправят положението.Че то ,както в Афганистан и Ирак ,се е видяло,че без нас няма да се оправят работите.Пари има, нали от ЕС забраниха да се финансират от излишъка земеделските стопани,а за военни операции нищо не казват.
отговор Сигнализирай
Новини