BGONAIR Live

Борисов зове: Плочата на паметника на Съветската армия да се махне


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

28
Я виж
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 13
Давай Борисов!Било Богухулна постъпка, ти се вземаха за Богове вече. Мъка
отговор Сигнализирай
27
Toi
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Ехх каква върри опашка е роя Боко, как се прави на приятел на Ицето и гнома с изпъкналите очи... Даже и на слепец е ясно че единствената му цел е да дограби пак кокала не че толкоз му пука за някаква си плоча
отговор Сигнализирай
26
Сър Пичук
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 25
Дайте на Мутрофанова една кирка и да си го отнася в Масква заедно с нея
отговор Сигнализирай
25
Сата НАТО
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Борисов е полковник от комунистическата милиция, така че до последно ще държи за паметника. Сега просто мимикрира и се съгласява с махането на счупената плоча, а иначе останалото да чака по-добри за Просията времена.
отговор Сигнализирай
24
sis
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Борисов е ***. Някой интересува ли го изобщо какво иска Борисов. Аз пък искам, Борисов понеже скоро ще излезе в пенсия, да го монтираме в центъра на София, да работи като ветропоказател.
отговор Сигнализирай
23
Космонавт
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 16
Да се заличи името на граф игнатиев от всичко българско. Името на убиеца на Левски не трябваа да се споменава по българските земи, следователно няма да го споменават и в Русия, защото тя е изцяло българска. Вижда му се края на Хазарския каганат/Златната орда/Русия/Империята на злото
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 36 Не харесвам 6
Тоя вече не е адекватен, камо ли да претендира да ме управлява!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 29 Не харесвам 5
наколенки , наколенки на Козяк , Кога ще махате плочата в Южния парк , на летците бомбардирали София . Ами според мен трябва протест на козяк пред посолството и да се окупира входа да се види кой влиза и излиза там
отговор Сигнализирай
20
хахах
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 14
не съм съгласен с разбойко, трябва да си седи плочата но да направят пред нея *** и всеки който мине да я препикава....
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
"Само заради това обещание!" - не е само заради това. Има и причини, които се изясняват от специалисти-психиатри.
отговор Сигнализирай
Новини