IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

И в ДАНС имало корумпирани, Сидеров ги подшушна на Сертов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
emo,mi sa prekalili s onojdaneto ti
отговор Сигнализирай
28
Emo
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
VARNA NA TRI MORETA, BULGARIA NA TRI PLANETI !!!VOLEN V PSIHIATRIQTA!
отговор Сигнализирай
27

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хайде да си покаже военната книжка и ще гласувам за него! Може да идем и заедно до военния архив във Велико Търново.
отговор Сигнализирай
26

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Добре нека заедно да разгледаме кво си написал и да коментираме интелекта ти:"Който трябва да управлява никога не ходи войник, това обаче не му пречи да стане генерал, когато е необходимо, и да реши битката". Първо е ясно ,че ако не си служил или учил за военен няма как да станеш генерал ама твоя интелект явно не го разбира. А думата ИНТЕЛЕКТ означава ,че мозъка ти мисли логично! Твоя явно не! Втората част на иречението ти - тоест се явява първа част "Който трябва да управлява никога не ходи войник" В момента Медведев е бивш военен и управлява , Путин също. Маккейн ,който е в момента кандидат за президент в САЩ също , както и половината Американски президенти и всички Руски! тоест тази глупост отново доказва липсата на каквато и да е логика в мислите ти. Къде тогава си тръгнал да говориш за интелект? Просто ти липсва такъв. Явно за това защитаваш Волен Сидеров. Ти вярваш на всяка негова дума ,въпреки явното му неадекватно държание и тъпотии!! Не говори за интелект и ум , просто ти липсват такива!
отговор Сигнализирай
25

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
що за високомерни интелигегетни в кавички *** коментират в тоя сайт
отговор Сигнализирай
24

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
23
X
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Винаги съм казвал, че интелектът си личи първо по това дали може да разпознае друг интелект. Така че до всички употребяващи думата "***" по отношение на мен, ще ви кажа не съм от Атака нито от което и да е друго стадо, интелектът е индивидуалист. Колкото да "цивилизования" Израел, откакто евреи ми окрадоха живота, винаги когато мога ще правя публични мискнлъците им. А колкото за задължителната военна служба можете да видите как е в Англия от векове. И как синовете на престолонаследника завършиха военна академия и отидоха после да се учат да казват стани-легни на такива като вас.
отговор Сигнализирай
22

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ей *** като не бе задължителна военната служба защо Касиос Клей лежа в затвора в САЩ ? Та нали защото отказа да служи в армията бе ***. По цял свят беше задължителна военната служба. еййй големи тъпани тия Атакисчета бе!!! Дори в момента кандидата за президент на САЩ Джон Маккейн е служил и е бивш военен от Военоморския флот. А Путин и Медведев са служители на КГБ.. Тоест света е проумял ,че армията дава най-добра подготовка само като теб блеят като овце кво ги лъже *** Сидеров.
отговор Сигнализирай
21

преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
България на три морета - със скатавки от казармата...
отговор Сигнализирай
20
spas
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако си жена - няма проблем - просто не си на ясно.Но ако не си значи си много сле. Ти бик никога неможеш да станеш, защото никога няма да разбереш онова отдолу за кво служи. А изречението" Който трябва да управлява никога не ходи войник, това обаче не му пречи да стане генерал, когато е необходимо, и да реши битката." -ПРОСТО ВЪРХЪТ! ТОТАЛНО ТЪПО СЛОВОБЛУДСТВО - ДАЖЕ ЗА АТАКИСТ!
отговор Сигнализирай
Новини