BGONAIR Live

Парламентът осъжда нападението над журналиста


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
хм
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много бързате с коментарийте!
отговор Сигнализирай
16
muncho
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 14-ако тръгна по твоята плиткоумна логика мога да кажа,че нападението е поръчано от новите съюзници Костов и Б.Б.,за да накиснат управляващите...Но за съжаление истината е доста по-друга-Огнян Стефанов се продаде на един мафиот-оръжеен търговец, който има прекалено много врагове,които пък от своя страна не биха се поколебали да се разправят брутално с всеки.
отговор Сигнализирай
15
анаконда
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какво трябва да стане, че тая *** - БГ нацията - да се събуди!?Да ви бият и убиват по домовете ли еднолично?Ботев си е казал думата, която за съжаление още тежи.
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
АРОГАНТНИ ЛИЦЕМЕРИ - ТО Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО, ЧЕ МУТРЕНСКОТО МЕРОПРИЯТИЕ Е ПОРЪЧАНО ОТ ГОЦЕ И РУМЕН ПЕТКОВ, АМА ГАРВАН ГАРВАНУ ОКО ВАДИ ЛИ
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Павел Шопов най-напред да обясни защо АТАКА не гласува за Пражката декларация, която осъжда онези, които са пребивали с чукове (и сърпове) по Белене и т.н.Ще ми скача сега като правозащитник.Иначе тия смешковци май много насериозно се взимат, осъждали били, кои сте вие бе, бутафорен парламент в бутафорна държаванадути пуяци!
отговор Сигнализирай
12
Ataman1
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Масони, крайно време е да защитите този истрадал народ, никой не вярва на власт и правителство.Законите в тази държава са за кокошкарите.Мафията е недосегаема, тя създава реда по върховете и тика добитъка в кланицата. Всички знаем, че тези биячи няма да бъдат открити, въпреки многото свидетели, които от страх да не пострадат си мълчат.Апелирам към здравомислещите в говорилнята наречена "Парламент" за промяна в избирателния закон, не за друго а за да я има България.
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЛИЦЕМЕРИ !!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
10
GB
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Голямо обсъждане, голяма "работа" ще падне! Ми те нали затова го организираха побоя, за да има какво да обсъждат! Няма зер да вземат да обсъждат защо ни отрязаха Европейските пари и какъв ни е имиджа в Европа я! Трудна и неблагодарна работа е това, пък и виновните може между обсъждащите да се окажат! Виж побоят над йурналист може да се обсъжда. Тотова е такъв "сложен' морален казус, че и за децата в детските градини може да мине за въпрос с понижена трудност! Ама нейсе, ние сме си ги избрали, сега ние ще се наслаждаваме на такива "обсъждания"
отговор Сигнализирай
9
spass
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДОЛУ ПРАВИТЕЛСТВОТО!!!
отговор Сигнализирай
8
-----
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
KALASNIKOV,KALASNIKOV,KALASNIKOV EI EI..DUM DUM PUC PUC............!!!!!!!!!! DA JIVEE G.BREGOVI4!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини