IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Асен Василев скочи на Радев: Не е в час с българската политика


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

83
МЪКА И СМЕХ
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
Абе незнам, ама прехваления евроатлантизъм на тн десни партии досега нищо не постигна. Левите постигнаха всичко и членството в НАТО и в ЕС. пА И ЯВНАТА КОАЛИЦИЯ В сОФИЯ И вАРНА С вЪЗРАЖДАНЕ И пп НАПРАВО КЪРТИ ОТ ЕВРОАТЛАНТИЗЪМ.
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Предшественика Дянков много декларираше евроатлантизъм и накрая го доказа на дело, стана шеф на руска банка. Не вярваме на голи думи подплатени с дела за сметка на националните ни интереси... Лукойл скъп бензин и тем подобни.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Никакви партии в България няма ве... За какви партии плямпате? Всичките са КомунЧалга БКП Кърлежи, от след 1944г!
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 2
Президента Радев е единствената ''железарка'' сред политиците , и действа по Конституция .Всички останали са еднакви крадци , лъжци , корумпета , неграмотни и примитивни жалки люде !МЕРСИ !
отговор Сигнализирай
79
Василев пък не е
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
в час със световните геополитически събития, така че са квит.
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Интересен случай е Нинова , ...когато губи се сърди , а когато печели някой от БСП , пак се сърди , някой ще излезе прав , че ''тя'' , не обича някой да я засенчи !
отговор Сигнализирай
77
баба мара
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 1
този геи които няма право да гласува в българия на какво основание коментираглавнокомандващия оставка и нови избори докато ги изчистим
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 3
Първанов бе прав:Трудно ще се изчегърта герб , но не е невъзможно .
отговор Сигнализирай
75
Муа ха ха
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 3
А Радев това го каза в съвсем друг контекст. Никаква оставка на правителството не е искал. В отговор на искането на Денков за смяна на шефа на данс, Радев каза че в закона са разписани ситуациите за освобождаване и сред тях не е, че премиерът му нямал доверие. И тогава каза, че по логиката на Денков праветелството трябвало да подаде оставка, че се ползва с недоверието на обществото. Ама манипулативните медии веднага го извъртяха, а клакьорите напълниха сайтовете. Бая *** за измитане има.
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Има информация, че Израел иска да поръча от САЩ 24 хиляди аетомата. САЩ засега се опасяват, че раздавнето на автомати из Израел ще има сериозни последици, ще стане касапница в страната. Защо го пиша: Защото подозирам, че Дянков, който сега е в Израел може да предложи услугите на България за тази цел. бълг . предприятия да доставят автомати там.
отговор Сигнализирай
Новини