BGONAIR Live

Етем млъкна за Емин: Не коментирам, не съм длъжна

Вицепремиерката няма да се обяснява защо не е отишла на погребението на дясната ръка на Доган

Етем млъкна за Емин: Не коментирам, не съм длъжна

"Нека да не истеризираме и да не се опитваме още повече да дълбаем в раните на близките на Ахмед Емин, а да оставим компетентните органи да приключат със своето разследване и да ни дадат отговор на многото въпроси, които задаваме всички", коментира вицепремиерът Емел Етем.

В отговор на въпрос за вчерашното й отсъствие от погребението на началника на кабинета на Доган, Етем попита риторично:

"А трябва ли да коментирам? Не съм длъжна да отговарям защо съм била на едно място или друго място".

По думите й това е една доста неприятна ситуация, "трагедия както за близките на Ахмед, така и за всички нас, неговите приятели и познати", посочи Етем.

Тя допълни, че това е една лична трагедия и не пожела да отговори на въпроса дали Ахмед Емин е имал здравословни проблеми.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата