BGONAIR Live

Светът се дави, ние - не


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
Морков
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
серГЕЙчо, че то , като БКП потъва ли???
отговор Сигнализирай
20
10 стинки
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
***, бе Сергее! Да ти опадат всичките зъби!
отговор Сигнализирай
19
...
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Образование-висшедържавен служителинспекторзаплата 327 лв.стаж 16г.г-нЧО-жалко,че не може да ми дадете обяснение-а и въобще дали ви пука........но ви благодаря-успокоих се СИЛНИ И ОБНАДЕЖДАВАЩИ ДУМИ :)))))))
отговор Сигнализирай
18
Anonimen
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
- НАЙ-СТАБИЛНАТА ВАЛУТА В СВЕТА!УРА, ДРУГАРИ!
отговор Сигнализирай
17
НР
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Да купувам на борсата ама там - трагедия и края и се не вижда.Да започна бизнес ама всички си свиват бюджета и не харчатДа на правя влог - инфлацията ще ми изяде закътанотоМай най-добре да работя за заплата
отговор Сигнализирай
16
Емо
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
за нашата премиерша текстовете от изказванията на министри от ЕС преди 5-6 месеца, когато и те уверяваха, че страните им няма да бъдат силно засегнати от кризата в САЩ. Само че вече поне Гордън Браун си призна, че Англия я чака рецесия и няма връщане назад. И как нашите банки ще устоят на кризата, като всички са собственост на големи чуждестранни банки, които тепърва ще банкрутират? Бива да си нагъл и безочлив лъжец, ама чак пък толкова!
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Ами като гледам тези двмата са много спокойни. Скътали са си парите на сигурно място. Ако се питате кои ще плати за тяхната безотговорност, отговора е ясен - хората които са се подлъгали по тяхните обещания.
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Така си е ! Ние сме най-стабилната икономика на света :) САЩ и Зап. Европа за "загниващ капитализъм", не ни стравнявайте с тези бедни и глупави хорица :) Изобщо сме супер !!! Ура !!!Всеки ден в България се вливат капитали от всички страни по света, банковата ни система е най-стабилната, а еврофондовете изобщо не са спрени. Българските учители са най-богатите в света, а образованието ни е супер мега елитно. Никой млад човек няма желание да се махне от България, а високообразованите и кадърни хора са си тук и работят за Родината.Да здраствует БКП !!!
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Мафия!!! УУУУУУУУУУУУУУ
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Достатъчно е да кажа мама им да ***
отговор Сигнализирай
Новини