BGONAIR Live

Мръсни пари


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Simplicimus
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не мисля, че е особено редно след като се констатирало, че е налице нарушение при дарение в такива мащаби, парите да се дават за "благотворителност": 1) Ако има нарушение от рода на посочените - пране на пари или за корупционни цели при обществени поръчки - амо то си е основание за сезиране на прокуратура или Кушлев; значи парите ще отидат там; ако няма данни за сезирането им, значи няма нарушение, т.е. няма основание за отказване на дарението, но пък никой не е длъжен да приеме дарение, разбира се, в топзи случай е редно парите да се върнат на дарителя, а не "Хем не ви щем дарението, хем ние го даряваме за "благотворителност"; и което е по-интересно:2) Кой ли ще е пренадареният от БСП? Може би някоя фондация, държана от някой другар или членове на семейството или приятелския му кръг? Ми, то тогава ще се окаже прекрасен способ за източване на партите за лични цели... веселба! :-)))
отговор Сигнализирай
4
sir Urien
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Разбира се че е така, и двете партии са свързани с мафията, значи и двете имат в касите си мръсни пари. Според мен трябва да се разрешава дарението само от физически лица. Иначе парите от дарения са много малка част от цялостните пари, с които може да разполага една партия - голямата част от капиталът на съответната партия е лично притежание на партийците и на престъпните организации, сързани с тях. Така че тези суми за които се обвиняват БСП и ГЕРБ са си направо смешни в сравнение с големите пари, които си разиграват. Плюят се по-скоро за да поддържат заблудата, че в България няма политико-икономическа мафия, която управлява всички партии както шахматистът - пионките (повечето хора вече се убедиха в това), и разбира се, за да привлечат в двата лагера още овци да им гласуват.
отговор Сигнализирай
3
jmi4ko
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
станишев пак се издъни с тва негово изказване ...хе хе хе ..умничък си ни е тоой ;):):)
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Че до скоро се купуваха места в парламента. За по 300 000 лв. ги продаваха от БСП и то на мушеници и измамници.
отговор Сигнализирай
1
:)
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
То к'во ли може премиера ни. С подобни детски обяснения беше излязъл и за окрадените фондове "понеже служителите нямали опит в усвояването" демек по незнание и некомпетентност ги пооткраднали и това го обяснява пред Европа не на "балъците" в БГ. Няма такъв ***. АКо имаше едно лесно и непознаването на законите да водеше до освобождаване от подсъдимост........
отговор Сигнализирай
Новини